Virtual Router Plus indir Virtual Router Plus 2.6.0

ualRouterPlus%202.3.0.zip
151 KB

Dil en

lisans:  Ücretsiz

Virtual Router Plus programı, özellikle Windows 8 kullananların kendi bilgisayarlarından bir kablosuz ağ router'ı yaratamamaları sorununun üstesinden gelmek için hazırlanmış bir araç. Önceki Windows sürümlerinde, işletim sisteminin kendi menüleri kullanılarak bir sanal ağ yaratılabiliyordu ve diğer cihazlar da bu ağı kullanarak internete erişim sağlayabiliyorlardı yahut diğer bilgisayarlarla veri alışverişi mümkün hale geliyordu.

Windows 8'de bu özellik ortadan kaldırıldı ve sık sık ihtiyaç duyan kullanıcılar için üçüncü parti uygulamaların kullanımı mecburi hale geldi. Programın arayüzü tek bir sayfadan oluşuyor ve burada ağınıza vermek istediğiniz ismi ve şifreyi belirledikten sonra direkt olarak diğer cihazlarınızın bu ağa bağlanmalarını sağlayabiliyorsunuz. Deneyimli kullanıcılar için bir kaç ayar seçeneği de elbette unutulmamış.

Eğer hiç uğraşmak istemezseniz, direkt olarak Start butonuna basarak ağınızı başlatabilirsiniz. Programı kapatmadığınız sürece ağınız aktif olarak kullanıma açık olacaktır ve tüm cihazlarınızı aynı kablosuz ağ üzerinden birbirine bağlamak mümkün hale gelecektir.

Virtual Router Plus Resimli Anlatim


SmartSniff

SmartSniff

ağ izleme programı
EasyStation

EasyStation

Playstation İnternet kafe Program
Prorat

Prorat

uzak bilgisayara bağlanma

Oley.com

sanal iddaa uygulaması

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı

Sopcast - SopPlayer

canlı yayın izleme programı