Virtual Router Plus indir Virtual Router Plus 2.6.0

ualRouterPlus%202.3.0.zip
151 KB
Dil en
lisans:  Ücretsiz

Virtual Router Plus programı, özellikle Windows 8 kullananların kendi bilgisayarlarından bir kablosuz ağ router'ı yaratamamaları sorununun üstesinden gelmek için hazırlanmış bir araç. Önceki Windows sürümlerinde, işletim sisteminin kendi menüleri kullanılarak bir sanal ağ yaratılabiliyordu ve diğer cihazlar da bu ağı kullanarak internete erişim sağlayabiliyorlardı yahut diğer bilgisayarlarla veri alışverişi mümkün hale geliyordu.

Windows 8'de bu özellik ortadan kaldırıldı ve sık sık ihtiyaç duyan kullanıcılar için üçüncü parti uygulamaların kullanımı mecburi hale geldi. Programın arayüzü tek bir sayfadan oluşuyor ve burada ağınıza vermek istediğiniz ismi ve şifreyi belirledikten sonra direkt olarak diğer cihazlarınızın bu ağa bağlanmalarını sağlayabiliyorsunuz. Deneyimli kullanıcılar için bir kaç ayar seçeneği de elbette unutulmamış.

Eğer hiç uğraşmak istemezseniz, direkt olarak Start butonuna basarak ağınızı başlatabilirsiniz. Programı kapatmadığınız sürece ağınız aktif olarak kullanıma açık olacaktır ve tüm cihazlarınızı aynı kablosuz ağ üzerinden birbirine bağlamak mümkün hale gelecektir.


Etiketler: sanal kablosuz ağ , Virtual Router Plus indir

indir Bak
Virtual Router Plus indir
Program Görselleri


Mailim Görünsün

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Express Files

hızlı dosya indirme programı

Oley.com

sanal iddaa uygulaması

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı

Sopcast - SopPlayer

canlı yayın izleme programı

IPTV

android için tv izleme

EBA

android için eba uygulaması

SABOTAJ

online savaş oyunu