Vidmore Video Converter logo Vidmore Video Converter 1.2.16

video-converter.exe
1.7 MB

Dil en

lisans:  Kısıtlı Sürüm

Vidmore Video Converter, video ve audio dosyalarını diğer formatlara dönüştürmenize büyük ölçüde yardımcı olabilecek harika bir yazılımdır. Dosyalarınızı dönüştürmeden önce düzenleyebilir ve sorunsuz bir şekilde dönüştürebilirsiniz.

Ana özellikleri:

1. Videoları çeşitli çıktı biçimlerine dönüştürün
Vidmore Video Converter, medya dosyalarını MP4/AVI/WMV/MOV/MKV/M4V/MPEG/FLV/MP3/WAV/M4A/AAC, vb. gibi diğer biçimlere dönüştürmede güçlüdür. Ayrıca, birçok türde cihazı destekler. , iPhone/iPad, Samsung/Huawei/Google/Xiaomi/LG/HTC ve daha fazlası dahil.

2. Çeşitli video düzenleme işlevleri
Dönüştürmeden önce videolarınızı düzenlemek ister misiniz? Vidmore Video Converter ile dosyalarınızı kırpabilir/döndürebilir/kırpabilir, onlara filigran ekleyebilir veya medya dosyalarının parlaklık/kontrast/doygunluk/renk tonunu değiştirebilirsiniz. Ayrıca video kalitesini iyileştirebilir ve büyük dosyaları daha küçük bir boyuta sıkıştırabilirsiniz.

3. MV, GIF Maker, 3D Maker oluşturun, kolaj yapın
Vidmore Video Converter sadece medya dosyalarını diğer formatlara dönüştürmekle kalmaz, aynı zamanda sizin için harika MV oluşturur. Farklı temalarla kendi muhteşem MV'nizi oluşturabilirsiniz. Ayrıca, video dosyalarınızla özelleştirilmiş GIF'ler oluşturmanıza olanak tanır. 2D dosyalardan 3D videolar oluşturmak da mümkündür. Ayrıca, farklı şablonlar ve filtrelerle kendi harika kolajınızı oluşturabilirsiniz.

4. Çıktı dosyalarının yüksek kalitesi ve hızlı dönüştürme hızı
Belki de dönüştürmeden sonra çıktı dosyalarının kalitesinin düşük olduğundan endişe ediyorsunuz, Vidmore Video Converter ile bu sorunu yaşamazsınız. 1080p HD ve 4K Ultra HD olanlar da dahil olmak üzere videolarınızın orijinal kalitesini koruyabilir. NVIDIA CUDA, NVENC, Intel QSV ve AMD APP'nin gelişmiş donanım hızlandırması ile Vidmore Video Converter, sizin için hızlı dönüşüm hızı sağlayabilir.

Vidmore Video Converter Vidmore Video Converter


Easy Video Logo Remover

Easy Video Logo Remover

videolardaki logoları kaldırma pr
VideoGet

VideoGet

internetten video indirme programı
VideoPad Video Editor

VideoPad Video Editor

kolay video düzenleme
Stremio

Stremio

online film izleme programı
Active WebCam

Active WebCam

web kamerasını güvenlik kameras

A.T.A.K

akıllı tahta usb anahtar yazılı

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

Waseor Coğrafya

il bulma oyunu

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Sopcast - SopPlayer

canlı yayın izleme programı

Devamı

Bu ay en çok indirilen programların tümü