Vidmore Video Converter logo  Vidmore Video Converter 1.3.8

video-converter.exe
1.7 MB

Dil en

lisans:  Kısıtlı Sürüm

Vidmore Video Converter, video ve audio dosyalarını diğer formatlara dönüştürmenize büyük ölçüde yardımcı olabilecek harika bir yazılımdır. Dosyalarınızı dönüştürmeden önce düzenleyebilir ve sorunsuz bir şekilde dönüştürebilirsiniz.

Ana özellikleri:

1. Videoları çeşitli çıktı biçimlerine dönüştürün
Vidmore Video Converter, medya dosyalarını MP4/AVI/WMV/MOV/MKV/M4V/MPEG/FLV/MP3/WAV/M4A/AAC, vb. gibi diğer biçimlere dönüştürmede güçlüdür. Ayrıca, birçok türde cihazı destekler. , iPhone/iPad, Samsung/Huawei/Google/Xiaomi/LG/HTC ve daha fazlası dahil.

2. Çeşitli video düzenleme işlevleri
Dönüştürmeden önce videolarınızı düzenlemek ister misiniz? Vidmore Video Converter ile dosyalarınızı kırpabilir/döndürebilir/kırpabilir, onlara filigran ekleyebilir veya medya dosyalarının parlaklık/kontrast/doygunluk/renk tonunu değiştirebilirsiniz. Ayrıca video kalitesini iyileştirebilir ve büyük dosyaları daha küçük bir boyuta sıkıştırabilirsiniz.

3. MV, GIF Maker, 3D Maker oluşturun, kolaj yapın
Vidmore Video Converter sadece medya dosyalarını diğer formatlara dönüştürmekle kalmaz, aynı zamanda sizin için harika MV oluşturur. Farklı temalarla kendi muhteşem MV'nizi oluşturabilirsiniz. Ayrıca, video dosyalarınızla özelleştirilmiş GIF'ler oluşturmanıza olanak tanır. 2D dosyalardan 3D videolar oluşturmak da mümkündür. Ayrıca, farklı şablonlar ve filtrelerle kendi harika kolajınızı oluşturabilirsiniz.

4. Çıktı dosyalarının yüksek kalitesi ve hızlı dönüştürme hızı
Belki de dönüştürmeden sonra çıktı dosyalarının kalitesinin düşük olduğundan endişe ediyorsunuz, Vidmore Video Converter ile bu sorunu yaşamazsınız. 1080p HD ve 4K Ultra HD olanlar da dahil olmak üzere videolarınızın orijinal kalitesini koruyabilir. NVIDIA CUDA, NVENC, Intel QSV ve AMD APP'nin gelişmiş donanım hızlandırması ile Vidmore Video Converter, sizin için hızlı dönüşüm hızı sağlayabilir.


Etiketler:

Vidmore Video Converter indir

video dönüştürme programı

video çeviri
Vidmore Video Converter Vidmore Video Converter


Shoutcast DSP Plug-In

Shoutcast DSP Plug-In

winamp radyo yayını
Easy Video Logo Remover

Easy Video Logo Remover

videolardaki logoları kaldırma pr
Sega Animanium 3D

Sega Animanium 3D

videolardaki logoları kaldırma pr
D3DGear

D3DGear

hd oyun kayıt
Media Player Codec Pack

Media Player Codec Pack

video kodekleri
Oley.com

Oley.com

sanal iddaa uygulaması
simple TV

simple TV

ip tv izleme programı
Xtream iptv

Xtream iptv

ios için iptv uygulaması
Smart IPTV

Smart IPTV

android için IPTV izleme
A.T.A.K

A.T.A.K

akıllı tahta usb anahtar yazılı