Video and Audio Converter indir Video and Audio Converter 5.0

vac.exe
5.4 MB

Dil en

lisans:  Ücretsiz

Video and Audio Converter, tüm popüler video ve ses dosyası formatları arasında dönüştürme işlemlerini gerçekleştirebileceğiniz basit ama güçlü bir programdır.

Program yardımıyla AVI, MOV, FLV, MP4, 3GP, MP3, OGG, FLAC ve AAC uzantılı dosyaları diğer video ve ses formatlarına kolayca dönüştürme şansına sahipsiniz.

Ayrıca DVD'den iPod'a, Zune'a, PSP'ye, Creative Zen'e, iRiver'a ve Archos'a uygun dosya formatlarına dönüştürme işlemlerini de yine Video and Audio Converter yardımıyla gerçekleştirebilirsiniz.

Dönüştürme işlemleri sırasında video kalitesini, video boyutunu, video formatını, ses kalitesini, ses bitrate değerini, ses formatını ve daha birçok özelliği istediğiniz gibi özelleştirebilirsiniz.

Tüm bunların dışında oldukça sade ve anlaşılır bir kullanıcı arayüzüne sahip olan program, dönüştürme işlemlerini oldukça hızlı ve sorunsuz bir şekilde tamamlamaktadır.

Her ne kadar piyasada ücretsiz birçok alternatifi olsa da video ve ses dosyalarını dönüştürme konusunda gerçekten oldukça pratik ve güçlü bir çözüm sunan Video and Audio Converter'ı tüm kullanıcılarımıza tavsiye ederim.

Video and Audio Converter Resimli Anlatim


Blizz

Blizz

video konferans programı
WinDVD Recorder Platinum

WinDVD Recorder Platinum

video konferans programı
D3DGear

D3DGear

hd oyun kayıt
Boilsoft Video Converter

Boilsoft Video Converter

video çevirici
Vov Screen Recorder

Vov Screen Recorder

ekran video kayıt

Oley.com

sanal iddaa uygulaması

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı

Sopcast - SopPlayer

canlı yayın izleme programı