Video and Audio Converter indir Video and Audio Converter 5.0

vac.exe
5.4 MB

Dil en

lisans:  Ücretsiz

Video and Audio Converter, tüm popüler video ve ses dosyası formatları arasında dönüştürme işlemlerini gerçekleştirebileceğiniz basit ama güçlü bir programdır.

Program yardımıyla AVI, MOV, FLV, MP4, 3GP, MP3, OGG, FLAC ve AAC uzantılı dosyaları diğer video ve ses formatlarına kolayca dönüştürme şansına sahipsiniz.

Ayrıca DVD'den iPod'a, Zune'a, PSP'ye, Creative Zen'e, iRiver'a ve Archos'a uygun dosya formatlarına dönüştürme işlemlerini de yine Video and Audio Converter yardımıyla gerçekleştirebilirsiniz.

Dönüştürme işlemleri sırasında video kalitesini, video boyutunu, video formatını, ses kalitesini, ses bitrate değerini, ses formatını ve daha birçok özelliği istediğiniz gibi özelleştirebilirsiniz.

Tüm bunların dışında oldukça sade ve anlaşılır bir kullanıcı arayüzüne sahip olan program, dönüştürme işlemlerini oldukça hızlı ve sorunsuz bir şekilde tamamlamaktadır.

Her ne kadar piyasada ücretsiz birçok alternatifi olsa da video ve ses dosyalarını dönüştürme konusunda gerçekten oldukça pratik ve güçlü bir çözüm sunan Video and Audio Converter'ı tüm kullanıcılarımıza tavsiye ederim.

Video and Audio Converter Resimli Anlatim


TeamViewer Meeting

TeamViewer Meeting

video konferans programı
Winamp 5.04 Turkish Language Pack

Winamp 5.04 Turkish Language Pack

video konferans programı
Allok Video Splitter

Allok Video Splitter

video kesme
Bandicut Video Cutter

Bandicut Video Cutter

video kesme programı
VDownloader

VDownloader

youtube video indirme

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı

A.T.A.K

akıllı tahta usb anahtar yazılı

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

dcm4che

hastane cd lerini açma