Veyon logo Veyon 4.6.0

n-4.6.0.0-win32-setup.exe
11.4 MB

Dil en

lisans:  Ücretsiz

Veyon, Netsupport alternatifi olan bir programdır. Veyon Virtual Eye On Networks, Windows ve Linux'u destekleyen bilgisayar izleme ve sınıf yönetimi için ücretsiz ve Açık Kaynaklı bir yazılımdır (FLOSS).Veyon, tamamen yeniden yazılmış bir çekirdek ve mimariye ve çok daha iyi stabilite ve performans sağlayan yeni bileşenlere sahip iTALC'nin resmi halefidir.

- İzleme ve kontrol. Sınıf senin.

Veyon ile sınıfınız üzerinde her zaman tam kontrole sahipsiniz. Tüm bilgisayar ekranlarını bir simge görünümünde görebilir ve tek bir tıklamayla tek tek bilgisayarlara erişebilirsiniz. Bilgisayarların ekran görüntülerini almak da tek tıklamayla yapılan bir işlemdir. Tüm bilgisayarları kilitleyerek ve giriş cihazlarını tek tuşla bloke ederek dersinize dikkat çekin.

- Ekranınızı yayınlayın. Neyin önemli olduğunu gösterin.

- Ağınızla entegre edin. Yerleşik LDAP/AD desteği.

iTALC gibi önceki ürünlerde, tüm bilgisayarları manuel olarak eklemeniz veya sıkıcı ve hataya açık XML dosyaları oluşturmak için komut dosyaları oluşturmanız gerekiyordu. Veyon ile, LDAP veya ActiveDirectory sunucunuzda zaten depolanmış olan tüm bilgileri kolayca kullanabilirsiniz. LDAP modülünü bir kez yapılandırın, Veyon bilgisayar ve oda bilgilerini otomatik olarak güncel tutacaktır.

öğretmen bilgisayarı master seçili olarak kurulmalı.

öğrenci bilgisayarında master seçili olmamalı. öğretmen bilgisayarında oluşturulan anahtarlar öğrenci bilgisayarına aktarılmalı.
Veyon Veyon Veyon


EasyStation

EasyStation

Playstation İnternet kafe Program
HyperTerminal Private Edition

HyperTerminal Private Edition

windows termal iletişim programı
Prorat

Prorat

uzak bilgisayara bağlanma

A.T.A.K

akıllı tahta usb anahtar yazılı

gedex

özel eğitim için interaktif uygu

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

At Yarışı Tahmin ve Analiz Progr

at yarışı tahmin programı

TJK Mobil

Türkiye at yarışları takip ve b

Devamı

Bu ay en çok indirilen programların tümü