Vault-Hide SMS indir Vault-Hide SMS 6.9.08.22

details?id=com.netqin.ps
2.8 MB
Dil en tr
lisans:  Ücretsiz
Akıllı telefonunuzdaki özel verilerinizin veya gizlediklerinizin yanlış kişilerin eline geçmesinden kaygı duyuyor musunuz? Vault gizliliğinizi ve gizlediklerinizi tamamen denetlemenizi kolaylaştırır. Resimlerinizi, videolarınızı, SMS ve kişilerinizi hatta Facebook mesajlarını gizli tutun ve meraklı gözlerden saklayın. Uygulamalarınızı şifre ile koruyun veya en yüksek gizlilik için kamufle edin.


Kullanıcılar ve basın Vault'u sevdi:
Dünya çapında 30 milyondan fazla kullanıcı ile en popüler uygulama
CTIA - Techlicious tarafından CTIA En İyi Uygulama 2012 En İyi CTIA Ödülleri
PC Magazine -PC Magazine En İyi Uygulamalar
Global Mobile Internet Konferansı Uygulama Alanı

- En İyi 50 uygulama

Vault'un En İyi Özellikleri: Veri saklama ve şifreleme

Fotoğraf ve video koruması: Tüm dosyalar güvenli bir alanda depolanır ve doğru şifre girildikten sonra sadece Vault üzerinde görüntülenebilir.
Kişiler/SMS/Arama kaydı koruması: Kullanıcıların mesajları ve arama kayıtları telefon ekranında görüntülenmeyecek şekilde, "özel kişiler" oluşturmasını sağlar. Vault üst düzey gizlilik için bu kişilerden gelen tüm mesaj uyarılarını ve metin mesajlarını saklar.
Uygulama Kilidi: Facebook, Wechat, Email, Skype, Line, Tango...Kilitlemeyi seçtiğiniz uygulamalar şifre ile korunur. Premium kullanıcılar kilitlemek için sınırsız sayıda uygulama seçebilirler ve ayrıca kilitli uygulamaların takılmış gibi görünmesini sağlayan Kamuflaj Uygulama Kilidini etkinleştirebilir.


NQ Mobile Security | Etiketler: android veri güvenliği, android kişisel güvenlik, facebook bilgileri, internet güvenliği, Vault-Hide SMS, Pics & Videos indir, 
Mailim Görünsün

EBA

android için eba uygulaması

Among Us

windows için katil bulma oyunu

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

EBA

iphone için eba uygulaması

Express Files

hızlı dosya indirme programı

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

Scratch 2

eğlenceli animasyon yapma