Universe At War logo Universe At War

id=10770352&psid=10770351
1179 MB

Dil en

lisans:  Kısıtlı Sürüm

Universe at War: Earth Assault bu yılın Rise of Nations: Rise of Legends'ı olacak. Başka bir deyişle klasik gerçek zamanlı strateji oyunlarının 3 yeni etken ile yeniden varolması denebilir. Universe at War'da 3 farklı uzaylı ırkı ,ki bunlardan ikisi real-time strateji oyunlarında daha önce hiç görülmemiş şekillerde, var.

Dünyanın uzaylılar tarafından istila edilmesini konu alan Universe at War'da insan ırkı arka koltukta kalıyor bu sefer. İnsan ırkının dünyayı kurtarmak için çaresiz kaldığı bir zamanda istilacı uzaylı ırkına karşı şu ana kadar dünyada gizlenmiş olan Masari ırkı uyanıyor ve savunmaya geçiyor.

Bu üç ırkın farklılıkları son derece fazla. Novus ırkı yaptıkları binalar ile tüm harita genelinde birliklerini göz açıp kapayıncaya kadar kontrol edip hareket ettirebiliyorlar. Hierarchy ırkı ise tipik bir istilacı uzay rolü üstlenmiş durumda. Harvester'ları yani kaynak toplayıcı araçları bile son derece güçlü silahlar ile donatılmış durumda. Masari ırkı ise geleneksel bir savunma stratejisi teknolojisine sahip. Bina yapma yetenekleri ve üs savunma sistemler oldukça gelişmiş durumda. Ve hal böyle olunca oyundaki en pahalı birliklere ve en pahalı donanımlara sahip ırk Masari ırkı oluyor. Ayrıca Masari ırkının 2 farklı oyun modu da mevcut: Karanlık(Dark) ve Aydınlık(Light) mod. Bu modlar sayesinde oyun taktiğinize çok daha uygun ordu düzenlemeleri yapabilirsiniz.

Universe at War'ın tek kişilik oyun bölümlerinde geleneksel real-time strateji oyunlarındaki bölümlere benzer bölümler oynanıyor. Novus'lar ile başlarsanız Hierarchy'lerin üzerine yürüyorsunuz. Ancak Masari'yi seçtiğiniz zaman işler değişiyor ve normal oyun dışına çıkılıyor. Global bir strateji oyununa dönüşüyor oyun. Tıpkı Risk oyunu gibi. Hangi bölgelere saldırı düzenleneceğini belirliyor ve sonrasında normal strateji oyunu haritalarında savaşlarınızı yapmaya başlıyorsunuz. Çok detaylı stratejiler yapmanıza gerek kalmıyor ancak stratejilerinizi çok ince detaylar ile planlarsanız işler çok rahat bir şekilde istediğiniz gibi gidebiliyor.

Campaign bölümünü bitirirseniz skirmish modunda zevkli haritalarda oyunlar oynayabiliyorsunuz. Ve tabi bir çok seçenek oluyor.

Oyunun en çok parladığı kısım çoklu oyuncu yani multiplayer bölümü. İnsanların karşı karşıya geldiği oyunlarda tüm silahlar aktif oluyor ve bu sayede oyundan alınan zevk doruğa çıkıyor. Tek kişilik oyundaki yapay zeka siz çabuk olmazsanız hemen tepenize üşüşebiliyor ancak bu taktik insanların karşı karşıya olduğu durumlarda pek rastlanmıyor. Universe at War rütbeli ve rütbesiz skirmidh modları ile istediğiniz oyun ambiansına da sahip olabiliyorsunuz. Conquer the World(Dünyayı fethet) modu ile tüm dünyanın kontrolünü ele almanızı sağlayabiliyorsunuz. Dünya üzerindeki bölgeleri teker teker savaşarak ele geçiriyorsunuz.
Önemli! Oyunu internet üzerinden oynamak için Live Gold Member olmanız gerekiyor. Oyunu satın almanız gerekiyor yani.Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı

mikroC PRO for PIC

gelişmiş pic programlama

KMSpico

windows ve office lisanslama