UltraSearch indir UltraSearch 3.0.1.634

Search-x64-Free-Setup.exe
12 MB
Dil en
lisans:  Ücretsiz
UltraSearch, NTFS sürücüleri için hızlı bir dosya ve klasör aramasıdır. İlginç bir şekilde, yüksek performansını dosya indeksi desteği sayesinde değil, ana dosya tablosu üzerinde doğrudan çalışarak elde ediyor, sonuçları daha sonra diskteki kayıtlarla birleştirilerek hızlı bir şekilde kullanıcıya gösteriliyor. Arama motorunun kendisi de oldukça işlevseldir: yalnızca belirli bir arama terimi sağlayamıyoruz, aynı zamanda istisnalarla ilgili ek filtreler de ekleyebiliyoruz.

Dosyaları ararken, gerçekleştirilecek bölümleri serbestçe seçme seçeneği yararlı olabilir. Bu durumda (arama hızı gerçekten yüksek olduğu için), temelde sonuçların daha net bir sunumuna ve örneğin bölümlerden birinin veri yedeklemesi olarak kullanılması durumunda kopyalardan kaçınılmasına dönüşecektir. Programı kullanmak için, başlattıktan sonra dosya adlarında aranmasını istediğiniz üst pencereye şifreyi girin. Ek bir sihirbazın kullanılması ("Hariç tut filtresi"), arama sonuçlarına dahil etmek istemediğimiz istisnalar için ek senaryolar oluşturmamızı sağlayacaktır.

Uygulama, programın kullanımını kolaylaştırmak için oldukça iyi talimatlar ve çeşitli seçenekler içerir. Bunlar, başlatmayı otomatikleştirme yeteneğinin (sistem başlangıcında) yanı sıra Windows'ta dosya gezgininin içerik menüsüne arama işlevini ekleme seçeneğini içerir (bu seçenek program yükleme aşamasında zaten mevcuttur).
Etiketler: UltraSearch indir , dosya arama programı

JAM Software indir Bak
UltraSearch indir
Program Görselleri


Mailim Görünsün

Oley.com

sanal iddaa uygulaması

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

EBA

iphone için eba uygulaması

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

Express Files

hızlı dosya indirme programı

A.T.A.K

akıllı tahta usb anahtar yazılı

EBA

android için eba uygulaması

Google Classroom

çevrimiçi sınıf uygulaması