UltraSearch logo UltraSearch 3.1.1.670

Search-x64-Free-Setup.exe
12 MB

Dil en

lisans:  Ücretsiz

UltraSearch, NTFS sürücüleri için hızlı bir dosya ve klasör aramasıdır. İlginç bir şekilde, yüksek performansını dosya indeksi desteği sayesinde değil, ana dosya tablosu üzerinde doğrudan çalışarak elde ediyor, sonuçları daha sonra diskteki kayıtlarla birleştirilerek hızlı bir şekilde kullanıcıya gösteriliyor. Arama motorunun kendisi de oldukça işlevseldir: yalnızca belirli bir arama terimi sağlayamıyoruz, aynı zamanda istisnalarla ilgili ek filtreler de ekleyebiliyoruz.


Dosyaları ararken, gerçekleştirilecek bölümleri serbestçe seçme seçeneği yararlı olabilir. Bu durumda (arama hızı gerçekten yüksek olduğu için), temelde sonuçların daha net bir sunumuna ve örneğin bölümlerden birinin veri yedeklemesi olarak kullanılması durumunda kopyalardan kaçınılmasına dönüşecektir. Programı kullanmak için, başlattıktan sonra dosya adlarında aranmasını istediğiniz üst pencereye şifreyi girin. Ek bir sihirbazın kullanılması ("Hariç tut filtresi"), arama sonuçlarına dahil etmek istemediğimiz istisnalar için ek senaryolar oluşturmamızı sağlayacaktır.

Uygulama, programın kullanımını kolaylaştırmak için oldukça iyi talimatlar ve çeşitli seçenekler içerir. Bunlar, başlatmayı otomatikleştirme yeteneğinin (sistem başlangıcında) yanı sıra Windows'ta dosya gezgininin içerik menüsüne arama işlevini ekleme seçeneğini içerir (bu seçenek program yükleme aşamasında zaten mevcuttur).
UltraSearch-3.0.1.634


dcm4che

dcm4che

hastane cd lerini açma
Ultimate ZIP Cracker

Ultimate ZIP Cracker

zip dosyaların şifresini bulma
Microsas Şifre Gösterici

Microsas Şifre Gösterici

zip dosyaların şifresini bulma
Acronis True Image Enterprise Server

Acronis True Image Enterprise Serve

zip dosyaların şifresini bulma
Eagle

Eagle

zip dosyaların şifresini bulma

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı

mikroC PRO for PIC

gelişmiş pic programlama

Truecaller

ios arayan numara kime ait