Ultra PDF Merger indir Ultra PDF Merger 1.3.9

UltraPDFMerger_v1_3_9.zip
1.3 MB
Dil en
lisans:  Ücretsiz
Ultra PDF Merger programı, bilgisayarınızda bulunan PDF dosyalarını tek bir dosya içerisine toplamak için kullanabileceğiniz ücretsiz ve kullanımı kolay programlar arasında yer alıyor. Sahip olduğu basit arayüz ile tüm kullanıcılara hitap etmesinin yanında, taşınabilir bir uygulama olduğu için elinizdeki USB disklerden bir tanesine atarak istediğiniz yere taşıyabilir ve başka bilgisayarlarda da kurulum yapmadan kullanmaya başlayabilirsiniz.

Sürükle bırak desteğine sahip olması sayesinde her defasında Windows Gezgini'ni kullanmanıza gerek bırakmıyor ve böylece dosyalarınızı direkt klasörlerinizden tutarak programın arayüzüne ekleyebiliyorsunuz. PDF birleştirme işlemini gerçekleştirebilmek için, elinizdeki dosyaları arayüz listesine ekledikten sonra sıralamalarını değiştirebilirsiniz. Böylece son PDF içerisinde dosyalarınız istediğiniz sayfa sırasına göre sıralanacaklardır.

Bunun yanında, eklediğiniz her bir PDF dosyası için başlangıç ve bitiş sayfaları belirleyebilir, dilerseniz eklediğiniz dökümanları listeden anında kaldırabilirsiniz. Daha sonra dosyaları birleştirmek istediğinizde ise hangi klasöre kaydedileceğini ve dosya adını belirlemeniz gerekiyor.

Oldukça hızlı çalışan ve kurulmadığı için bilgisayarınızın kayıt defterinde herhangi bir iz bırakmayan program, aynı zamanda sistem kaynaklarını da oldukça verimli bir şekilde kullanarak performanstan ödün vermenize gerek bırakmıyor.


Etiketler: pdf dosyalarını birleştirme , Ultra PDF Merger indir

Michalis Nicolaides indir Bak
Ultra PDF Merger indir
Program Görselleri


Mailim Görünsün

A.T.A.K

akıllı tahta usb anahtar yazılı

Oley.com

sanal iddaa uygulaması

Express Files

hızlı dosya indirme programı

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

EBA

iphone için eba uygulaması

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

EBA

android için eba uygulaması

KitchenDraw

Mutfak Dolap Tasarım-Sunum