Ultra PDF Merger logo Ultra PDF Merger 1.3.9

UltraPDFMerger_v1_3_9.zip
1.3 MB

Dil en

lisans:  Ücretsiz

Ultra PDF Merger programı, bilgisayarınızda bulunan PDF dosyalarını tek bir dosya içerisine toplamak için kullanabileceğiniz ücretsiz ve kullanımı kolay programlar arasında yer alıyor. Sahip olduğu basit arayüz ile tüm kullanıcılara hitap etmesinin yanında, taşınabilir bir uygulama olduğu için elinizdeki USB disklerden bir tanesine atarak istediğiniz yere taşıyabilir ve başka bilgisayarlarda da kurulum yapmadan kullanmaya başlayabilirsiniz.

Sürükle bırak desteğine sahip olması sayesinde her defasında Windows Gezgini'ni kullanmanıza gerek bırakmıyor ve böylece dosyalarınızı direkt klasörlerinizden tutarak programın arayüzüne ekleyebiliyorsunuz. PDF birleştirme işlemini gerçekleştirebilmek için, elinizdeki dosyaları arayüz listesine ekledikten sonra sıralamalarını değiştirebilirsiniz. Böylece son PDF içerisinde dosyalarınız istediğiniz sayfa sırasına göre sıralanacaklardır.

Bunun yanında, eklediğiniz her bir PDF dosyası için başlangıç ve bitiş sayfaları belirleyebilir, dilerseniz eklediğiniz dökümanları listeden anında kaldırabilirsiniz. Daha sonra dosyaları birleştirmek istediğinizde ise hangi klasöre kaydedileceğini ve dosya adını belirlemeniz gerekiyor.

Oldukça hızlı çalışan ve kurulmadığı için bilgisayarınızın kayıt defterinde herhangi bir iz bırakmayan program, aynı zamanda sistem kaynaklarını da oldukça verimli bir şekilde kullanarak performanstan ödün vermenize gerek bırakmıyor.

Ultra PDF Merger Resimli Anlatim


Anti Deep Freeze

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu
Print Conductor

Print Conductor

çoklu belge yazdırma
ExcelFIX

ExcelFIX

bozuk excel dosyası onarma
WinImage

WinImage

image disk programı
Excel Password Remover

Excel Password Remover

excel şifre kırma programı

A.T.A.K

akıllı tahta usb anahtar yazılı

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

Waseor Coğrafya

il bulma oyunu

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Sopcast - SopPlayer

canlı yayın izleme programı

Devamı

Bu ay en çok indirilen programların tümü