Ultra Adware Killer logo Ultra Adware Killer 9.7.5.0

UltraAdwareKiller.exe
762 KB

Dil en

lisans:  Ücretsiz

Ultra Adware Killer küçük ve güçlü bir adware kaldırma programı. Ultra Adware Killer adware yazılımları bulup temizleyebilir. Böylece sitem performansınız daha güzel olur.

Taramayı başlatmak için Tara düğmesine basın. Bu düğme daha sonra Durdur olarak yeniden adlandırılır. Taramayı iptal etmek için tarama sırasında istediğiniz zaman tekrar basabilirsiniz. Tüm tarama genellikle yalnızca birkaç dakika sürer.

Yalnızca mevcut kullanıcıyı taramak istiyorsanız, taramaya başlamadan önce Tüm kullanıcıları tara seçeneğinin işaretini kaldırın. Yine de SYSTEM kullanıcı hesabı her zaman taranacaktır.

Tara düğmesinin sağındaki ilerleme çubuğu size taramanın ilerlemesini söyleyecektir ve ilerleme çubuğunun altındaki bir metin etiketi, o anda hangi bölümün tarandığını söyleyecektir.

Tarama yapılırken, zaten bulunan öğelere göz atabilirsiniz. Bir öğeye çift tıklamak sizi otomatik olarak kayıt defterindeki konumuna götürür. Ayrıca, varsa, öğenin satırına sağ tıklayıp Dosya konumunu aç'ı seçerek öğenin dosya sistemindeki konumuna atlayabilirsiniz. Bu, öğe hakkında daha iyi bir kavrayışa sahip olmanızı ve onu kaldırmak isteyip istemediğinize karar vermenizi sağlar.

İpucu: Tarama işlenirken zamandan tasarruf etmek için, kaldırmak istemediğiniz öğelerin işaretini kaldırın veya Ultra Adware killer'ın gelecekteki taramalarda göstermesini istemediğiniz öğeleri beyaz listeye ekleyin. Aşağıdaki beyaz liste hakkında daha fazla bilgi.

Listedeki tüm öğeleri hızlı bir şekilde işaretleyebilir / işaretlerini kaldırabilirsiniz: bağlam menüsünü açmak için listeyi sağ tıklayın ve ardından sırasıyla Tümünü kontrol et veya Hiçbirini kontrol et seçeneğini seçin. Bağlam menüsünde ayrıca, yukarıda belirtildiği gibi liste öğesine çift tıklamakla aynı eylemi gerçekleştirecek bir Kayıt defteri konumunu aç menü öğesi vardır.

Tarama tamamlandığında, size kaç öğenin bulunduğunu bildiren bir mesaj kutusu sunulacak ve Menü düğmesine basarak ve ardından Tarama günlüğünü görüntüle menü öğesini seçerek tarama günlüğüne erişebilirsiniz.
Ultra Adware Killer Ultra Adware Killer Ultra Adware Killer


CCleaner

CCleaner

Sistem Temizleme Programı.
RAV AntiVirus Desktop

RAV AntiVirus Desktop

Sistem Temizleme Programı.
Rising Antivirus Free Edition

Rising Antivirus Free Edition

ücretsiz antivirüs
Microsoft Safety Scanner

Microsoft Safety Scanner

kötü amaçlı yazılım kaldırma
Amiti Antivirus

Amiti Antivirus

ücretsiz antivirüs programı

A.T.A.K

akıllı tahta usb anahtar yazılı

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

Waseor Coğrafya

il bulma oyunu

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Sopcast - SopPlayer

canlı yayın izleme programı

Devamı

Bu ay en çok indirilen programların tümü