Ubisoft indir Ubisoft 119.0.0.10382

isoftConnectInstaller.exe
114 MB
Dil en
lisans:  Ücretsiz
Ubisoft Connect (Uplay PC'nin doğrudan halefi), Ubisoft'a ait olan ve öncelikle bu şirket tarafından yayınlanan oyunları dijital olarak dağıtmak ve oyunculara satın alınan başlıkları toplamakla ilgili bir dizi çözüm sunmak için oluşturulan Uplay hizmetinin bir istemcisidir. Uplay'den, çoklu oyun ve tek oyunculu, Ubisoft oyunlarında ek fırsatlar için takas edilen başarılar ve kupalar elde etme, platform kullanıcıları arasında iletişim, daha kolay oyun güncelleme, oyundan video akışı ve bulutta oyun durumlarını kaydetme. Ubisoft Connect'in işlevselliği, bu türdeki diğer çözümlerin sunduklarına büyük ölçüde benzer - popüler Steam ve biraz daha az bilinen Origin. Hizmet çapraz platformdur ve Windows veya Mac OS, PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One, Xbox 360 ve Nintendo Wii U konsollarına sahip bilgisayarlarda ve ayrıca iOS veya Android sistemli mobil cihazlarda çalışır. Program ayrıca Facebook ile de entegre oluyor. Müşteriyi kullanmak için Ubisoft web sitesinde ücretsiz bir hesap oluşturmanız gerekir.

Uplay PC sayesinde, Uplay platformunu destekleyen oyunları kolayca satın alabilir, indirebilir, kurabilir, çalıştırabilir ve etkinleştirebiliriz (çoğu zaman bunlar Ubisoft oyunlarıdır). Ayrıca, bazıları doğrudan web tarayıcınızda çalışan bazı ücretsiz prodüksiyonlar da mevcuttur. Program, elbette, oyun teklifinin bulunduğu mağazayı ziyaret etmenize, oyun koleksiyonumuza göz atmanıza ve gereksiz öğeleri kaldırmanıza olanak tanır. Müşteri ayrıca oyunları otomatik olarak güncellemek ve oyun durumlarını güvenli bir bulutta kaydetmekle ilgilenir. Uygulamanın sürekli olarak Uplay sunucularına bağlı olması gerekmez, çevrimdışı modu kullanmak mümkündür, ancak bu durumda yalnızca bazı işlevleri kullanılabilir.

Platformun en önemli özelliklerinden biri, sözde satın alınan ödüller / kupalardır. Diğerlerinin yanı sıra aldığımız birimler Uplay hizmetini destekleyen oyunlarda belirli işlemleri yaptıktan sonra. Ödüller ek görevler, bonus donanımlar, ünlü yapımların duvar kağıtları, oyun geliştiricilerinin etkinliklerine katılım vb. Olabilir. Gerekli eylemleri hangi oyunda yaptığımız önemli değil, bunlardan elde edilen birimler kolayca kupalarla ilgili olarak harcanabilir. başka bir başlığa. Uplay istemcisi, zorlukları görüntülemenize, başarılarımızı not etmenize ve hak ettiğimizde ödüller satın almamıza izin verir.

Uplay PC sosyal hizmetleri, programı Facebook hesabınızla entegre etmenize ve diğer Uplay kullanıcılarıyla sohbet yoluyla iletişim kurmanıza olanak tanır. Uplay profilinize bir avatar ekleyebilir, bir imza girebilirsiniz, vb. Twitch ile entegrasyon sayesinde, oyunumuzun videolarını paylaşıp yayınlayabileceğiz. Program ayrıca şu anda çalışan oyunların ekran görüntülerini oluşturma olanağı sunar.
Etiketler: Ubisoft indir , oyun satın alma

Ubisoft Entertainment indir Bak
Ubisoft indir
Program Görselleri


Mailim Görünsün

Oley.com

sanal iddaa uygulaması

A.T.A.K

akıllı tahta usb anahtar yazılı

Express Files

hızlı dosya indirme programı

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

EBA

iphone için eba uygulaması

EBA

android için eba uygulaması

KitchenDraw

Mutfak Dolap Tasarım-Sunum