TweakNow SecureDelete indir TweakNow SecureDelete 1.0.0 Beta 3

SecureDelete.exe
1.7 MB
Dil en
lisans:  Ücretsiz
TweakNow SecureDelete, ücretsiz  bir dosya-klasör silme yazılımıdır. TweakNow firmasın tarafından tamamen ücretsiz sunulan bu küçük yazılım aslında oldukça önemli bir işleve sahiptir. Bilgisayar kullanıcılarının çoğu sabit  disklerinden çöp kutusuna gönderdikleri dosyaların silinmiş olduğunu sanarlar. Aslında durum böyle değildir.

Windows işletim sisteminde dosyalar çöp kutusuna gönderildiğinde aslında tamamen silinmezler. Sabit disk üzerinde veri kurtarma yazılımları ile tekrar kurtarılabilecek halde dururlar. Tabi ilgili alanda üzerlerine yeni dosyalar yazılmamışsa. Bu durumda tamamen tesadüfe dayanır.

Yani silmiş olduğunuz verilerin üzerine başka veriler yazılmadığı sürece aslında kurtarılabilir haldedirler. Bu durumda bazı güvenlik açıklarına sebep olabilir. Her bilgisayar kullanıcısının kişisel verileri olabilir ve bu verileri sildiğinde artık onlara kimsenin ulaşmamasını istemek en doğal hakkıdır.

TweakNow SecureDelete yazılımı yukarıda açıklanan güvenlik risklerinin önüne geçmek ve dilediğiniz dosyalardan ebediyen kurtulmak istediğinizde kullanabileceğiniz bir yazılım. Tabi şunu da unutmamalısınız; bu yazılımla sildiğiniz verileri bir daha en etkili veri kurtarma yazılımlarıyla dahi geri döndüremezsiniz. O nedenle ilgili verilerinizi silmeden önce iyi düşünün.

Etiketler: TweakNow SecureDelete indir

TweakNow indir Bak


Mailim Görünsün

A.T.A.K

akıllı tahta usb anahtar yazılı

Oley.com

sanal iddaa uygulaması

Express Files

hızlı dosya indirme programı

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

EBA

iphone için eba uygulaması

mBlock

blok tabanlı arduino programlama

dcm4che

hastane cd lerini açma