TweakNow SecureDelete indir TweakNow SecureDelete 1.0.0 Beta 3

SecureDelete.exe
1.7 MB

Dil en

lisans:  Ücretsiz

TweakNow SecureDelete, ücretsiz  bir dosya-klasör silme yazılımıdır. TweakNow firmasın tarafından tamamen ücretsiz sunulan bu küçük yazılım aslında oldukça önemli bir işleve sahiptir. Bilgisayar kullanıcılarının çoğu sabit  disklerinden çöp kutusuna gönderdikleri dosyaların silinmiş olduğunu sanarlar. Aslında durum böyle değildir.

Windows işletim sisteminde dosyalar çöp kutusuna gönderildiğinde aslında tamamen silinmezler. Sabit disk üzerinde veri kurtarma yazılımları ile tekrar kurtarılabilecek halde dururlar. Tabi ilgili alanda üzerlerine yeni dosyalar yazılmamışsa. Bu durumda tamamen tesadüfe dayanır.

Yani silmiş olduğunuz verilerin üzerine başka veriler yazılmadığı sürece aslında kurtarılabilir haldedirler. Bu durumda bazı güvenlik açıklarına sebep olabilir. Her bilgisayar kullanıcısının kişisel verileri olabilir ve bu verileri sildiğinde artık onlara kimsenin ulaşmamasını istemek en doğal hakkıdır.

TweakNow SecureDelete yazılımı yukarıda açıklanan güvenlik risklerinin önüne geçmek ve dilediğiniz dosyalardan ebediyen kurtulmak istediğinizde kullanabileceğiniz bir yazılım. Tabi şunu da unutmamalısınız; bu yazılımla sildiğiniz verileri bir daha en etkili veri kurtarma yazılımlarıyla dahi geri döndüremezsiniz. O nedenle ilgili verilerinizi silmeden önce iyi düşünün.Anti Deep Freeze

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu
PeStudio

PeStudio

dosya bilgileri
Print Conductor

Print Conductor

çoklu belge yazdırma
WebZip

WebZip

çevrimdışı site izleme
WinRaR Türkçe

WinRaR Türkçe

çevrimdışı site izleme

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı

A.T.A.K

akıllı tahta usb anahtar yazılı

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

TLauncher

Bilgisayarda Minecraft oynama progr