TurnedOnTimesView indir TurnedOnTimesView 1.10

turnedontimesview.zip
66 KB
Dil en
lisans:  Ücretsiz
TurnedOnTimesView programı, bilgisayarınızın sebebini bilmediğiniz bir şekilde yeniden başlıyorsa ya da kapanıyorsa, bunun nedenlerini görebilmeniz için hazırlanmış uygulamalardan bir tanesi. Bu durum karmaşık bir uygulama sanılmasına neden olsa da aslında oldukça basit ve en temel düzeydeki kullanıcılar bile sorun yaşamadan yeniden başlamaların ardındaki nedenleri kolayca görebilirler.

Herhangi bir kurulum gerektirmeyen program, direkt olarak çalışabiliyor ve böylece yanınızdaki USB diske atarak istediğiniz bilgisayarda hemen çalıştırabilirsiniz. Ayrıca Windows kayıt defterinde de iz bırakmaması sayesinde bilgisayarınızın her zaman hızını korumasını sağlıyor.

En son yeniden başlama ile başlayarak oluşturduğu listede, tüm olayların detaylı loglarını görebilir ve programı daha önce kullanmadıysanız bile yine de bu raporlara ulaşabilirsiniz. Raporların içerdiği detaylar arasında şunlar yer alıyor:

  • Kapanma ve açılma zamanı
  • Süresi
  • Sebebi
  • Tipi
  • İşlemi
  • Kodu

Eğer karşınıza çıkan raporları kaydetmek ve sistem yöneticinize göndermek isterseniz, HTML, CSV ya da HTML formatlarından bir tanesinde kaydetme seçeneğiniz de mevcut.


Etiketler: bilgisayar kapanmalarını önleme , TurnedOnTimesView indir

nirsoft indir Bak
TurnedOnTimesView indir
Program Görselleri


Mailim Görünsün

A.T.A.K

akıllı tahta usb anahtar yazılı

Oley.com

sanal iddaa uygulaması

Express Files

hızlı dosya indirme programı

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

EBA

iphone için eba uygulaması

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı

dcm4che

hastane cd lerini açma