TreeSize logo TreeSize 7.1.5.1470

reeSizeFreeSetup_2000.exe

Dil en

lisans:  Ücretsiz

Harddisk analiz programı. Uygulama, bilgisayarınızın sabit disklerini çeşitli dosya ve program türleri tarafından yüzde kullanımları açısından ayrıntılı olarak analiz etmenizi sağlayan birçok araç sunar.

Burada, birçok farklı istatistik sunan okunabilir grafikler (görünümü manuel olarak değiştirilebilir) buluyoruz. Ayrıca, daha kolay raporlama için yararlı olabilecek tablo modunda da görüntülenebilirler. 64 bit sistem sürümleri desteğiyle, programın karmaşık veri konumlarına daha uzun erişim yollarını işlemede herhangi bir sorunu olmayacaktır (bu sorun genellikle konsoldan veya güncellemeden yüklenen uygulamalar için geçerlidir). Böyle bir sistem mimarisi söz konusu olduğunda, uygulamanın rekabet performansıyla birleştirirsek, hala iyi bir seviyede olan uygulamanın genel performansında bir artış göreceksiniz.

Program kesinlikle test edilmeye değer, çünkü uygun kullanımı, gereksiz yere işgal edilen bilgisayar disklerinde ek alan boşaltmamıza yardımcı olabilecek çok kullanışlı bir modül seti sunar, örneğin, yanlışlıkla çift dosyalar. Bu sürümde, uygulama aynı zamanda küçük şirketlerde bilgisayar yöneticilerinin gereksinimlerini karşılamalıdır.
TreeSize TreeSize


dcm4che

dcm4che

hastane cd lerini açma
Keytext

Keytext

Hızlı yazma programı
Proteus

Proteus

Baskı Devre Şema Programı
Software Translator

Software Translator

Baskı Devre Şema Programı
Wordlist Maker (Dictionary Maker)

Wordlist Maker (Dictionary Maker)

Güvenli şifre oluşturma

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

Oley.com

sanal iddaa uygulaması

dcm4che

hastane cd lerini açma