TreeSize logo  TreeSize 8.2

TreeSize-x64-Demo.exe
25 MB

Dil en

lisans:  Ücretsiz

Harddisk analiz programı. Uygulama, bilgisayarınızın sabit disklerini çeşitli dosya ve program türleri tarafından yüzde kullanımları açısından ayrıntılı olarak analiz etmenizi sağlayan birçok araç sunar.


Burada, birçok farklı istatistik sunan okunabilir grafikler (görünümü manuel olarak değiştirilebilir) buluyoruz. Ayrıca, daha kolay raporlama için yararlı olabilecek tablo modunda da görüntülenebilirler. 64 bit sistem sürümleri desteğiyle, programın karmaşık veri konumlarına daha uzun erişim yollarını işlemede herhangi bir sorunu olmayacaktır (bu sorun genellikle konsoldan veya güncellemeden yüklenen uygulamalar için geçerlidir). Böyle bir sistem mimarisi söz konusu olduğunda, uygulamanın rekabet performansıyla birleştirirsek, hala iyi bir seviyede olan uygulamanın genel performansında bir artış göreceksiniz.

Program kesinlikle test edilmeye değer, çünkü uygun kullanımı, gereksiz yere işgal edilen bilgisayar disklerinde ek alan boşaltmamıza yardımcı olabilecek çok kullanışlı bir modül seti sunar, örneğin, yanlışlıkla çift dosyalar. Bu sürümde, uygulama aynı zamanda küçük şirketlerde bilgisayar yöneticilerinin gereksinimlerini karşılamalıdır.
Etiketler:

TreeSize indir

harddisk analiz programı
TreeSize TreeSize


Wordlist Maker (Dictionary Maker)

Wordlist Maker (Dictionary Maker)

Güvenli şifre oluşturma
Bliss OS

Bliss OS

android tabanlı işletim sistemi
Perfect Automation

Perfect Automation

otomatik tıklama programı
Oley.com

Oley.com

sanal iddaa uygulaması
A.T.A.K

A.T.A.K

akıllı tahta usb anahtar yazılı
Smart IPTV

Smart IPTV

android için IPTV izleme
Sopcast - SopPlayer

Sopcast - SopPlayer

canlı yayın izleme programı
Facebook Messenger

Facebook Messenger

android facebook görüntülü sohb