TreeSize indir TreeSize 7.1.5.1470

reeSizeFreeSetup_2000.exe
Dil en
lisans:  Ücretsiz
Harddisk analiz programı. Uygulama, bilgisayarınızın sabit disklerini çeşitli dosya ve program türleri tarafından yüzde kullanımları açısından ayrıntılı olarak analiz etmenizi sağlayan birçok araç sunar.

Burada, birçok farklı istatistik sunan okunabilir grafikler (görünümü manuel olarak değiştirilebilir) buluyoruz. Ayrıca, daha kolay raporlama için yararlı olabilecek tablo modunda da görüntülenebilirler. 64 bit sistem sürümleri desteğiyle, programın karmaşık veri konumlarına daha uzun erişim yollarını işlemede herhangi bir sorunu olmayacaktır (bu sorun genellikle konsoldan veya güncellemeden yüklenen uygulamalar için geçerlidir). Böyle bir sistem mimarisi söz konusu olduğunda, uygulamanın rekabet performansıyla birleştirirsek, hala iyi bir seviyede olan uygulamanın genel performansında bir artış göreceksiniz.

Program kesinlikle test edilmeye değer, çünkü uygun kullanımı, gereksiz yere işgal edilen bilgisayar disklerinde ek alan boşaltmamıza yardımcı olabilecek çok kullanışlı bir modül seti sunar, örneğin, yanlışlıkla çift dosyalar. Bu sürümde, uygulama aynı zamanda küçük şirketlerde bilgisayar yöneticilerinin gereksinimlerini karşılamalıdır.
Etiketler: TreeSize indir , harddisk analiz programı

JAM Software GmbH indir Bak
TreeSize indir
Program Görselleri


Mailim Görünsün

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Express Files

hızlı dosya indirme programı

Oley.com

sanal iddaa uygulaması

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı

Sopcast - SopPlayer

canlı yayın izleme programı

IPTV

android için tv izleme

EBA

android için eba uygulaması

SABOTAJ

online savaş oyunu