Translator indir Translator 11.0.9

details?id=ingles.espanol
3.8 MB
Dil tr en de ru cn es
lisans:  Ücretsiz
Ücretsiz Çevirmen - Çeviri - Çevirmeni - Tercümecisiİletişim kurmakta sorun mu yaşıyorsunuz? Seyahat ederken? Ya da eğitimde?

Artık istediğiniz her an mobil cihazınızı ya da tabletinizi kullanarak 40 farklı dile ve 40 farklı dilden çeviri yapabilirsiniz! Sadece çevirisini yapmak istediğiniz metni yazııp kaynak dili ve hedef dili seçerek ?Çevir? tuşuna tıklamanız yeterli. Metnin hemen altındaki kutuda istediğiniz çeviriyi görebilecek ve dilerseniz metni farklı bir uygulama ya da e-posta, kısa mesaj, whatsapp, facebook için kopyalayabileceksiniz.

Hatta, çeviriyi yapmış olduğunuz hedef dili daha iyi anlayabilmeniz için tüm kelimeleri gerçek aksan ile dinlemenizi sağlayan bir tuşumuz da var. Yeni bir dil öğreniyorsanız ya da dilini bilmediğiniz bir ülkeye seyahat ediyorsanız, bu çevirmen sizin en büyük yardımcınız olacak. Bu harika uygulama olmadan seyahate çıkmamalısınız!

Eğer çevirinizi arkadaşlarınızla paylaşmak isterseniz, facebook duvarınızda kolayca yayınlayabilir, whatsapp, e-posta, kısa mesaj ile ya da mobil cihazınızda yüklü olan başka bir uygulamayla gönderebilirsiniz.

O anda yazamayacak durumda iseniz ya da başka birinin konuşmasını farklı bir dile çevirmek istiyorsanız, çevirmen uygulamasındaki ses tanıma özelliğini kullanabilirsiniz. Konuşulan sözcükler ekranda hemen okunabilir ve diğer dile yazılı olarak çevrilebilir. Sadece mikrofon simgesine tıklamanız yeter!

Bu uygulamanın kullanımı %100 ücretsizdir ve herkese açıktır; ancak çeviri sunucusuna bağlanmak için internet bağlantısı gerekir (WiFi ya da 3G).

40 farklı dil mevcuttur, yani tek bir uygulama ile sınırsız çeviri yapabilirsiniz.
Çevirmen uygulamasının sunduğu diller şunlardır: (es) İspanyolca, (en) İngilizce, (pt) Portekizce, (de) Almanca, (hu) Macarca, (ar) Arapça, (id) Endonezyaca, (bg) Bulgarca, (ca) Katalanca, (it) İtalyanca, (cs) Çekçe, (ja) Japonca, (zh-CHS) Basit Çince, (lv) Letonca, (zh-CHT) Geleneksel Çince, (lt) Litvanyaca, (ko) Korece, (ms) Malay, (ht) Haiti Dili (no) Norveççe, (da) Danca, (fa) Farsça, (sk) Slovakça, (pl) Polonyaca, (sl) Slovence, (ro) Romence, (et) Estonca, (ru) Rusça, (fi) Fince, (sv) İsveççe, (fr) Fransızca, (th) Thai Dili, (the) Yunanca, (tr) Türkçe, (l) İbranice, (uk) Ukraynaca, (hi) Hintçe, (ur) Urduca, (mww) Hmong Daw Dili, (vi) Vietnamca, (nl) Flemenkçe

Eğer çevirmen uygulamamızı beğendiyseniz, kendimizi geliştirebilmemiz için hizmetimizi değerlendirmenizden memnuniyet duyarız. Görüşleriniz bizim için çok önemlidir.

Çevirmen uygulamamızı kullandığınız için çok teşekkür ederiz!


Etiketler: Translator indir , android dil çevirisi , android çeviri uygulaması

Recomendado indir Bak
Translator indir
Program Görselleri


Mailim Görünsün

Oley.com

sanal iddaa uygulaması

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

EBA

iphone için eba uygulaması

A.T.A.K

akıllı tahta usb anahtar yazılı

Express Files

hızlı dosya indirme programı

Google Classroom

çevrimiçi sınıf uygulaması

EBA

android için eba uygulaması

Actual Spy

casus yazılım engelleme