Traductor logo Traductor 12

android
MB

Dil en tr

lisans:  Ücretsiz

Ücretsiz Dil Çeviri Uygulaması

Ücretsiz metin çevirici, kolay ve hızlı kullanım. Cep telefonu ve tablet kullanımı için ideal. Bu uygulama 50?den fazla farklı dilden/dile çeviri yapar ve yazılı olan sözcükleri daha iyi anlayabilmek için seslendirir.

Yazılı veya sözlü olarak çevirisini istediğiniz metni girin. Uygulama aynı zamanda sesinizi de çevirebilir.

Temel kullanım alanı İngilizce ve Türkçe dilleri arasında karşılıklı çeviri olan bu uygulama ile Türkçe/Portekizce, Türkçe/Fransızca, Türkçe/Almanca ve Türkçe/İspanyolca gibi pek çok farklı dil çiftinde çeviriler yapabilirsiniz.

Bu uygulamanın kullanımı tamamen ücretsizdir ancak çeviri sunucusuna bağlanmak için bir internet bağlantısı gerektirir (3G, 4G, LTE, Wi-Fi) . Sözcüğün çevirisini bir kez yaptıktan sonra çevrimdışı iken de ulaşabilmek için uygulama o sözcüğü hafızada tutar.

Şu anda desteklenen diller şunlardır: (Ar) Arabic, (bs) Boşnakça, (bg) Bulgarca, (ca) Katalanca, (zh-CHS) Basitleştirilmiş Çince, (zh-CHT), Klasik Çince, (hr) Hırvatça, (cs) Çekçe, (da) Danca, (nl) Flemenkçe, (en) İngilizce, (et) Estonca, (fi) Fince, (fr) Fransızca, (de) Almanca, (el) Yunanca, (ht) Haiti Creole Dili, (he) İbranice, (hi) Hintçe, (mww) Hmong Daw Dili, (hu) Macarca, (id) Endonezyaca, (it) İtalyanca, (ja) Japonca, (ko) Korece, (lv) Letonca, (lt) Litvanca, (ms) Malayca, (mt) Maltaca, (no) Norveççe, (fa) Farsça, (pl) Lehçe, (pt) Portekizce, (ro) Romence, (ru) Rusça, (sr-Cyrl) Sırpça (Kiril), (sr-Latn) Sırpça (Latin), (sk) Slovakça, (sl) Slovence, (es) İspanyolca, (sv) İsveççe, (th) Tayca (tr) Türkçe, (uk) Ukraynaca, (ur) Urduca (vi) Vietnamca, (cy) Galce, (yua) Yukatek Mayacası

Çevirilerinizi sosyal ağlar (Facebook, Twitter, WhatsApp, Instagram) ya da SMS, Bluetooth, E-posta veya Wi-Fi aracılığıyla paylaşın.

Bu uygulama Google çeviri veya Bing çeviriye benzer, fakat cep telefonları ve tabletlerle kullanım için optimize edilmiştir.

Eğer çeviriciyi beğendiyseniz geliştirmeye devam etmemize yardımcı olabilmek adına yapacağınız değerlendirmeler için teşekkür ederiz.

Görüşleriniz uygulamamızı daha da geliştirebilmemize yarar ve bu açıdan bizler için çok önemlidir.

Dil çeviri uygulamamızı kullandığınız için teşekkür ederiz!

Reklam kullanımının yaratabileceği rahatsızlıktan dolayı özür dileriz; ancak çeviri fiyatları çok yüksek olduğu için reklamlar uygulamayı yaşatabilmenin tek yolu.

Uyarı: Bu sistem Bing Çeviri veya Google Çeviri servislerinin çeviri motorlarını kullanır ve sorunsuz çalışabilmesi için internet bağlantısı gereklidir
Traductor Traductor Traductor


Tabii

Tabii

eğitim ve oyun bir arada
Tandem Language Exchange

Tandem Language Exchange

karşılıklı dil öğrenme
Akıllı Takip TATS

Akıllı Takip TATS

Akıllı Takip TATS indir
HelloTalk

HelloTalk

android için dil öğrenme
Kahoot!

Kahoot!

android için oyun oynayarak soru çözme

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı

mikroC PRO for PIC

gelişmiş pic programlama

KMSpico

windows ve office lisanslama