ToolWiz Password indir ToolWiz Password 1.3.0.0

ToolWiz Password indir ToolWiz Password Resimli Anlatim ToolWiz Password Resimli Anlatim Resimli Anlatim
Kullanmakta olduğunuz parola ve şifreler, çevrimiçi güvenliğinizin en önemli adımlarından bir tanesini oluşturmaktadır. Bu nedenle kullandığınız parola ve şifrelerin güçlü olmalarında fayda var.

En önemli şeylerden bir tanesi de kullanmakta olduğunuz parolaların başkaları tarafından tahmin edilemeyecek şekilde karışık karakterlerden oluşuyor olması. Toolwiz Password Safe bu kriterler doğrultusunda rastgele şifreler oluşturmanıza ve oluşturmuş olduğunuz bu şifreleri güven içerisinde saklamanıza olanak sağlar.

Kendi belirleyeceğiniz uzunlukta küçük harf, büyük harf, rakam, işaretler ve simgelerden oluşan rastgele şifreler oluşturabileceğiniz program yardımıyla, parola korumalı olan tüm kişisel hesaplarınızı güvenle kullanabilirsiniz.

Hem sizin için güçlü parolalar oluşturan hem de oluşturmuş olduğunuz bu güçlü parolaları sizin için saklayan ve ihtiyacınız olduğu zaman kullanmanıza olanak sağlayan Toolwiz Password Safe, gerçekten oldukça güvenilir ve kullanışlı bir programdır.

Bloglarınız, sosyal medya hesaplarınız, e-posta hesaplarınız ve daha birçok farklı çevrimiçi kaynak üzerinde kullandığınız şifrelerinizi güçlendirmek ve tamamını tek yerden yönetmek istiyorsanız ToolWiz Password Safe'i deneyebilirsiniz.