Tomb Raider: Anniversary logo Tomb Raider: Anniversary Demo

aiderAnniversary_demo.exe
257 MB

Dil en

lisans:  Deneme Sürümü

indirBak Tomb Raider: Anniversary ile Lara Croft un alışılagelinmiş olan macera arzusuna ve efsanevi güçler ile mücadelesine geri dönüyoruz. Yeni grafikler teknolojinin en uç ölçülerde el verdiği değerlerde kullanılmış. Ve bu sayede yeni Lara Croft oyununda yepyeni bir maceraya atılabiliyoruz. Hemen hemen yeniden yaratılan Lara Croft ın bu yeni versiyonunda artık daha hızlı ve hareketli bir karakter bizleri bekliyor. Görsel efektleri daha da etkileyici. Yabancı, keşfedilmemiş bir diyarda en saklı ve karanlık sırlara ve her zaman olduğu gibi Lara nın geçmişine bir yolculuk yapıyoruz... Oyunun sunulan demo versiyonunda sadece Peru da geçen Kayıp Vadi(Lost Valley) bölümü mevcuttur.

Lara Croft başka bir macera ile yeniden Pc lerimize dönüyor. Eidos firmasının senaryosu yeni grafik motoru ile oldukça eğlenceli bir oyun olmuş. Artık kamera açılarını da kontrol edebiliyoruz üstelik. Eski oyunlarda bu mümkün değildi.

Demo versiyonunda Peru Lost Valley bölümü oynanabiliyor sadece. Şunu da belirtmek gerekir ki Lara her zamankinden çok daha iyi gözüküyor. Örneğin ne zaman sudan çıksa vücudu gerçekten sudan çıkmış gibi parıldıyor. Ve mimikleri de sanki gerçekmiş hissi uyandıracak kadar detaylı. Oyunun oynanış tarzı tabiki diğer oyunlar gibi. Ancak yine de bir kaç özellik eklenmiş. Örnek olarak duvardan duvara atlamaları söyleyebiliriz.

Klavye ve mouse unuz ile oynayabileceğiniz gibi oyun kumandaları ile de oynayabilirsiniz. Tuşların ayarlanabilir olması da oynayanlar için oldukça fazla rahatlık sağlıyor. Ve bu yeni versiyon Tomb Raider da kamera kontrol seçenekleri ekleyebiliyorsunuz. Ve bu sayede istediğiniz açılar ile oyunu kontrol edebiliyorsunuz.

Sonuç olarak bu yeni Tomb Raider versiyonunda Lara Croft a daha da bağlanacaksınız. Onunla maceradan maceraya koşacak ve büyük gizemleri çözüp dünyayı kurtaracaksınız...

Sistem gereksinimleri:

  • Windows 2000/XP/Vista,
  • 1.4GHz CPU, 256MB RAM (512MB RAM Vista için),
  • T&L 64MB video cardCounter-Strike

Counter-Strike

3d Savaş ve Terrörist Oyunu
Beach Head

Beach Head

Sahilden Saldırı Oyunu
Warblade

Warblade

Uzay Oyunu Levelli
Condemned: Criminal Origins

Condemned: Criminal Origins

Uzay Oyunu Levelli

A.T.A.K

akıllı tahta usb anahtar yazılı

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

Waseor Coğrafya

il bulma oyunu

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Sopcast - SopPlayer

canlı yayın izleme programı

Devamı

Bu ay en çok indirilen programların tümü