The Grand Mafia logo The Grand Mafia 1.0.125

android
MB

Dil en

lisans:  Ücretsiz

The Grand Mafia, Mafia temasına dayanan bir MMO ve gerçek zamanlı strateji oyunudur. Sizi kuran ve bir zamanlar kontrol ettiğiniz şehrin parçalarını ele geçirenlerden intikam almak için geri dönen bir kaçan hükümlü olarak oynayacaksınız.


Başarılı olmak için, çetenize katılmak için erkek ve kadınları işe almanız, çabalarınıza yardımcı olacak binalar inşa etmeniz ve etki alanınızın ötesinde etkinizi genişletmeniz gerekir.

Ayrıca şehri ve belki de devletleri ele geçirmek için 100'den fazla üyeden oluşan gruplarla güçlerini birleştirebilirsiniz.

Yeraltı Devralın

Oyuncuların yasayı ele geçirmeleri ve bulundukları şehirleri kontrol etmek için başkalarıyla savaşmaları gerekecektir. İşletmeler kapmak için hazır olacak. Daha iyi bir yaşam arayan vatandaşlar size kurtarıcıları olarak bakacaktır. Modeller ve ünlüler, şık görünümünüz ve akıllı stratejilerinizle bir suç hayatına dönüştürülecek!

Dünya Çapında Çevrimiçi Turnuvalar

Bir suç yaşamak için bu arayışta yalnız olmayacaksın! Dünyanın dört bir yanından gelen oyuncular sizinle alçaklık için yarışacak. Onları bir grup oluşturmak için operasyonlarında bir hizip oluşturmak için güçlerini birleştirecek misin? Bir sonraki vaftiz babası kim olacak
Eylemleriniz kaderinizi belirleyecek!

İhtilaf Etkinlikleri Ton  Bir fraksiyona katıldıktan sonra, birçok haftalık ve mevsimsel etkinliğe katılabileceksiniz. Yerel yönetimi birlikte ele almak ister misiniz? Terör saltanatını eleştirmek isteyen değersiz punkların sokaklarını temizlemek ister misin? Çeşitli harika yarışmalar için bizi izlemeye devam edin! ? Özelleştirilebilir Stratejiler ? Her oyuncu ceza imparatorluğunu farklı şekilde geliştirebilir. Oyun içinde, ordunuzu tam teşekküllü mekaniklerle kişiselleştirmek için strateji nüanslarından dikkatinizi gerektiren farklı beceriler, istatistikler, karakterler ve yükseltilebilir içerikler vardır. ?

Farklı Dövüş Stilleri

Bu oyun her türlü savaşı sunuyor. Bazen daha sert rakiplerle başa çıkmak için özel karakterlerinizi seçmeniz gerekebilir. Diğer zamanlarda, diğer oyuncuların çetelerini istila etmek için devasa mürettebatlar organize etmeniz gerekecek. Seçim için hem etkileşimli hem de boş savaşlar olacak!

Seçim Thugs bir sürü


Oyunda bir sürü farklı haydut var. Bruiler, Topçu, Motorcu ve Harç Arabaları hizmetinizde! Her haydut türünün kendi istatistikleri vardır. Bu minyonları yükseltmeniz ve mürettebatınızın oluşumlarını akıllıca seçmeniz gerekir. Saldırgan olarak saldırgan olmanız gereken zamanlar, aşırı savunma yapmanız gereken zamanlar olacak ve sonra yanınızda gizliliğe ihtiyaç duyacağınız zamanlar olacak!

İnşa, Yatırım ve Tarih
Ceza imparatorluğunuzun gelişimine nasıl öncelik vereceksiniz? Yerel işletmeleri devralacak mısınız? Doğru stratejik yükseltmelere yatırım yapmak ister misiniz? Çimlerinizin görünümünü, düşmanlarınıza korku uyandıracak şekilde geliştirin? Belki de şehirdeki en kaygan dolandırıcı olduğunuzu fark ettiklerinde tüm yerel fıstıklarla çıkarak çevrenizdeki herkesi kıskanacaksınız!
The Grand Mafia The Grand Mafia The Grand Mafia


Çanak Okey Plus

Çanak Okey Plus

android için okey oyunu
Fun 101 Okey

Fun 101 Okey

online okey oyunu
OKEY Canlı

OKEY Canlı

online okey oyunu android için
Hills of Steel

Hills of Steel

android için tank oyunu
Grand Battle

Grand Battle

android ordunuzu güçlendirme

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

Oley.com

sanal iddaa uygulaması

KMSpico

windows ve office lisanslama