TemplateToaster indir TemplateToaster 8.0.0.20433

TemplateToaster.exe
164 MB
Dil en
lisans:  Deneme Sürümü
TemplateToaster HTML veya diğer gerekli teknolojilerden habersiz (Joomla, Drupal, Magneto, Wordpress, Blogger, Prestashop ve HTML gibi aralarında bulacağız), çeşitli web siteleri ve blog türlerinden şablonlar oluşturmak için kapsamlı bir program.

Oluşturulan siteler, Bootstrap aracıyla entegrasyon sayesinde yalnızca bilgisayarlarda değil, aynı zamanda daha küçük ekranlı cihazlarda da düzgün çalışacaktır.

Bunların tümü, Microsoft Office paketine dahil olan programları hatırlatan net bir arayüze dayanıyor ve oluşturduğumuz sayfalar sunumun hedefi için okunabilir bir biçime aktarılabilir.Uygulamanın en büyük avantajı, çok çeşitli düzenleme seçeneklerine erişirken kolay çalışmasıdır. Zaten ilk kullanımda, tamamen yeni bir web sitesi veya blog için kolayca şablonlar oluşturmak için kullanım kılavuzuna veya kılavuzuna gerçekten gerek yok. Yeni bir projenin başlatılmasından önce bizim için seçtiğimiz teknolojiye, daha önce kullanılan dosyaya, şablona veya mevcut görünüme dayalı bir çalışma ortamı hazırlayacak olan küçük bir sihirbaz izler.Bu baskının kendisi basittir ve projeye görsel olarak öğe eklemekle sonuçlanır. Çoğu durumda, Word veya PowerPoint'te olduğu gibi benzer şekilde çalışır. Benzer şekilde, tüm sayfanın renkleri değişir ve buna yeni öğeler eklenir. Düzenlerken, tüm sorunsuz ve nispeten hızlı bir şekilde çalışır - ancak, sayfaların canlı önizlemesini görüntülerken zaman zaman kırpma olur. İlginç bir gerçek şu ki, tarayıcıda yarattığımız projeyi, üreticilerin sunucularındaki dikişli öykünücüyü kullanarak, örneğin akıllı telefonlar gibi daha küçük ekranlı cihazlardaki elemanların duyarlı düzenlemelerinin eylemlerini simüle etmek için kullanma yeteneğidir.

Etiketler: TemplateToaster indir , hazır site oluşturma programı

TemplateToaster indir Bak
TemplateToaster indir
Program Görselleri


Mailim Görünsün

Dedi

sesli görüntülü haberleşme

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

EBA

android için eba uygulaması

Express Files

hızlı dosya indirme programı

Sopcast - SopPlayer

canlı yayın izleme programı

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

iMacros

Web Tarayıcı otomatikleştirme