TemplateToaster logo TemplateToaster 8.0.0.20585

TemplateToaster.exe
164 MB

Dil en

lisans:  Deneme Sürümü

TemplateToaster HTML veya diğer gerekli teknolojilerden habersiz (Joomla, Drupal, Magneto, Wordpress, Blogger, Prestashop ve HTML gibi aralarında bulacağız), çeşitli web siteleri ve blog türlerinden şablonlar oluşturmak için kapsamlı bir program.


Oluşturulan siteler, Bootstrap aracıyla entegrasyon sayesinde yalnızca bilgisayarlarda değil, aynı zamanda daha küçük ekranlı cihazlarda da düzgün çalışacaktır.

Bunların tümü, Microsoft Office paketine dahil olan programları hatırlatan net bir arayüze dayanıyor ve oluşturduğumuz sayfalar sunumun hedefi için okunabilir bir biçime aktarılabilir.Uygulamanın en büyük avantajı, çok çeşitli düzenleme seçeneklerine erişirken kolay çalışmasıdır. Zaten ilk kullanımda, tamamen yeni bir web sitesi veya blog için kolayca şablonlar oluşturmak için kullanım kılavuzuna veya kılavuzuna gerçekten gerek yok. Yeni bir projenin başlatılmasından önce bizim için seçtiğimiz teknolojiye, daha önce kullanılan dosyaya, şablona veya mevcut görünüme dayalı bir çalışma ortamı hazırlayacak olan küçük bir sihirbaz izler.Bu baskının kendisi basittir ve projeye görsel olarak öğe eklemekle sonuçlanır. Çoğu durumda, Word veya PowerPoint'te olduğu gibi benzer şekilde çalışır. Benzer şekilde, tüm sayfanın renkleri değişir ve buna yeni öğeler eklenir. Düzenlerken, tüm sorunsuz ve nispeten hızlı bir şekilde çalışır - ancak, sayfaların canlı önizlemesini görüntülerken zaman zaman kırpma olur. İlginç bir gerçek şu ki, tarayıcıda yarattığımız projeyi, üreticilerin sunucularındaki dikişli öykünücüyü kullanarak, örneğin akıllı telefonlar gibi daha küçük ekranlı cihazlardaki elemanların duyarlı düzenlemelerinin eylemlerini simüle etmek için kullanma yeteneğidir.
TemplateToaster


Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı

Truecaller

ios arayan numara kime ait

Scope

ios canlı yayın yapma

General Mobile Discovery FM Radyo

android internetsiz radyo programı