TemplateToaster logo TemplateToaster 8.0.0.20585

TemplateToaster.exe
164 MB

Dil en

lisans:  Deneme Sürümü

TemplateToaster HTML veya diğer gerekli teknolojilerden habersiz (Joomla, Drupal, Magneto, Wordpress, Blogger, Prestashop ve HTML gibi aralarında bulacağız), çeşitli web siteleri ve blog türlerinden şablonlar oluşturmak için kapsamlı bir program.


Oluşturulan siteler, Bootstrap aracıyla entegrasyon sayesinde yalnızca bilgisayarlarda değil, aynı zamanda daha küçük ekranlı cihazlarda da düzgün çalışacaktır.

Bunların tümü, Microsoft Office paketine dahil olan programları hatırlatan net bir arayüze dayanıyor ve oluşturduğumuz sayfalar sunumun hedefi için okunabilir bir biçime aktarılabilir.Uygulamanın en büyük avantajı, çok çeşitli düzenleme seçeneklerine erişirken kolay çalışmasıdır. Zaten ilk kullanımda, tamamen yeni bir web sitesi veya blog için kolayca şablonlar oluşturmak için kullanım kılavuzuna veya kılavuzuna gerçekten gerek yok. Yeni bir projenin başlatılmasından önce bizim için seçtiğimiz teknolojiye, daha önce kullanılan dosyaya, şablona veya mevcut görünüme dayalı bir çalışma ortamı hazırlayacak olan küçük bir sihirbaz izler.Bu baskının kendisi basittir ve projeye görsel olarak öğe eklemekle sonuçlanır. Çoğu durumda, Word veya PowerPoint'te olduğu gibi benzer şekilde çalışır. Benzer şekilde, tüm sayfanın renkleri değişir ve buna yeni öğeler eklenir. Düzenlerken, tüm sorunsuz ve nispeten hızlı bir şekilde çalışır - ancak, sayfaların canlı önizlemesini görüntülerken zaman zaman kırpma olur. İlginç bir gerçek şu ki, tarayıcıda yarattığımız projeyi, üreticilerin sunucularındaki dikişli öykünücüyü kullanarak, örneğin akıllı telefonlar gibi daha küçük ekranlı cihazlardaki elemanların duyarlı düzenlemelerinin eylemlerini simüle etmek için kullanma yeteneğidir.
TemplateToaster


EmEditor Professional

EmEditor Professional

proglama editör

A.T.A.K

akıllı tahta usb anahtar yazılı

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

Waseor Coğrafya

il bulma oyunu

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Sopcast - SopPlayer

canlı yayın izleme programı

Devamı

Bu ay en çok indirilen programların tümü