TekSoft Ajanda PRO logo TekSoft Ajanda PRO 2021.21

AjandaProKur.exe
12 MB

Dil tr

lisans:  Ücretsiz

TekSoft Ajanda Pro, normalde ayrı ayrı kullanılabilecek cari takip, ajanda, adres-etiket, barkod-etiket programlarının işini tek başına yapar.


TekSoft Ajanda Pro, en gelişmiş Cari Hesap Takibi yazılımıdır. İşletmenizin borç-alacak durumunu anında gösterir ve bütün cari işlemlerinizi kontrol altına alır. Sadece cari ekranına girerek, o andaki borç alacak durumunuzu ekranda anında görebilirsiniz. Programda birçok yerde kolayca cari işlem girebilirsiniz. Aşağıdaki cari işlemler desteklenmektedir:

 

 • Alış, Satış, Peşin Alış ve Peşin Satış işlemleri : Alış ve satışlarınızı bu işlemler ile girebilirsiniz. Satışlarınızdan istedikleriniz için kolayca fatura veya irsaliye kestirebilirsiniz.
 • Taksitli Satış : Kolayca taksitli satış yapabilir, taksitler için seri taksit senetleri yazdırabilir, hem cari kartı bazında, hemde tüm taksitler bazında taksit takibi yapabilirsiniz.
 • Ödeme, Tahsilat, Borç Alma, Borç Verme işlemleri : Bu işlemler ile, nakit akışını kolayca kayıt altına alabilirsiniz.
 • Hakediş İşlemleri : Bu işlemler ile hakedişleri kayıt altına alabilirsiniz (personel maaş hakedişleri veya başka hakedişler). İsterseniz çalışan personeliniz için bir cari gurubu oluşturup, personelinizi cari kartı olarak tanımladıktan sonra, Hakediş ve Ödeme işlemleri ile personelizin ücret hakedişlerini ve yaptığınız ödemeleri kolayca takip edebilirsiniz. Hakediş kayıtları için vadesi gelince uyarı verilmesini de sağlayabilirsiniz.
 • Müşteri Çeki, Müşteri Senedi, Kendi çek ve senetleriniz için yine işlemler tanımlanmıştır. Bu işlemler ile, Çek ve Senetlerinizin kayıt ve takibini yapabilirsiniz. Çek-Senet takibi ekranında girilen tüm çek ve senetleri görebilir, süzgeç uygulayıp rapor alabilirsiniz.
 • Alış-Satış İadeleri : Bu işlemler ile, alış ve satış iadelerini girebilir ve takibini yapabilirsiniz. Kayıtlı alış-satışlardan otomatik olarak iade kaydı oluşturabilirsiniz.
 • Hesap Ekstreleri ve birçok rapor alabilir, cari hesabınızı tam kontrol almanın rahatlığını yaşarsınız. Detaylı, devirli veya normal hesap ekstrelerini kolayca alabilir, hesap ekstrelerini veya programdaki tüm raporları PDF, excel, word ... gibi formatlarda dosyaya yazdırabilirsiniz (email ile gönderim için).
 • Gelişmiş Analiz İmkanları : Gelir-Gider Analizi, Cari İşlem Analizi, Kredi kartıyla yapılan ödemeler ve tahsilatlar analizi, Cari durum analizi gibi analizleri kolayca yapabilir, analiz sonuçlarını raporlayabilirsiniz.
 • İşletme Giderlerinin Takibi : TekSoft Ajanda Pro, Bütçe isimli bir ekran içeriyor. Bu ekranda işletme giderlerinizi (kira, elektrik, su vs..) kayıt altına alabilirsiniz. Bu kayıtlar Gelir-Gider Analizi ekranına otomatik yansımaktadır ve böylece Gelir-Gider durumunuzu kolayca görmeniz sağlanmaktadır.
 • Seçimli Cari Kartlar Listesi Ekranı : Ajanda Pro, cari kartlarından istediklerinizi kolayca seçip, sadece seçtiğiniz cari kartları için bazı işlemler yapabileceğiniz bir modül içermektedir. Bu modül ile seçtiğiniz cari kartlarına Toplu SMS gönderebilir, adres-etiket yazdırabilir, veya bir plan dahilinde yapılacak ödeme-tahsilatlar için toplu olarak Hakediş kayıtları ekleyebilirsiniz.
 • Cari İşlemleri Toplu Olarak Yazdırma Ekranı : İki tarih arası cari işlemlerden istediklerinizi seçip, seçtiğiniz cari işlemlerin hepsi için kolaylıkla belge (fatura, satış kaydı dökümü, tahsilat dekontu vs..) yazdırabilirsiniz.

TekSoft Ajanda PRO


Kat irtifakı hesaplama

Kat irtifakı hesaplama

Kat irtifakı hesaplama programı
Adeko

Adeko

mutfak tasarım programı
Kafe Kontrol Gold

Kafe Kontrol Gold

mutfak tasarım programı
Optimik

Optimik

Mobilya Programı
OptiCUT

OptiCUT

Panel ve Profil Kesim Optimizasyon

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı

mikroC PRO for PIC

gelişmiş pic programlama

KMSpico

windows ve office lisanslama