Tavla Go logo Tavla Go 5.0.5

android
39 MB

Dil en

lisans:  Ücretsiz

Tavla Go Pro online: Ücretsiz Canlı Tahta ve Zar Oyunu'nu hemen oyna, adil oyun garantili en iyi ücretsiz Online Tavla uygulamasında şampiyon ol!

Arkadaşlarınla oyna, yeteneklerini göster ve dünya üzerindeki gerçek oyuncuları dize getir. Tüm elleri kazan, tavla kurallarında ustalaş ve profesyonel tavla oyuncularını yen. Bu eğlencesi bol, popüler stratejik tahta oyununun tadını çıkar.

Oynaması ücretsiz: en eğlenceli tahta ve zar oyununu tamamen ücretsiz olarak oyna! Dünya üzerindeki en iyi stratejik tahta oyununu Online olarak ve tamamen ÜCRETSİZ bir şekilde oyna. Bundan başka daha cazip bir teklif bulamazsın!

Yeteneklerini göster: Dünyaya göz gezdir, İstanbul'dan Moskova'ya ya da Teksas'a farklı tavla tahtalarında zorlu mücadelelere katıl, farklı oyun modlarında kendini sına ve tüm tahtalarda Tavla Kralı olmaya hak kazan. Tüm profesyonel tavla oyuncularını yen ve tacı kazan. Kral olduğun zaman her dakika Coinler kazan. Zengin bir kral ol!

Tonlarca Coin kazan: Bahse gir, kazan, zenginleş ve dünyaya kim en iyiymiş göster. Daha fazla bahse gir, Coin kazan ve daha fazla eğlen. Sana iddia sistemimizle en iyi deneyimini teklif ediyoruz, böylece diğer kullanıcıları yenerken Coinler sana yağacak!

Bu harika tavla oyununda ilerledikçe en iyi ve en yeni içeriklerimize ulaş ve tonlarca ÜCRETSİZ Coin kazan - bir poker ya da slot oyunundan daha fazla Coin seni bekliyor - Seviye atla ve çok popüler olan bu oyunda birinci ol.

Online oyna: arkadaşlarınla ve dünya üzerindeki binlerce oyuncuya karşı tavla oyna. Arkadaşlarını tek bir tıkla davet et, onlarla mücadele et. İster yeni oyuncular olsun ister profesyonel, istediğinle oynayabilirsin. Yeteneklerini geliştir, tüm Coinleri kazan ve bu eğlencesi bol tavşan oyunu tadını çıkar!

Her yerden oyna: Bu oyunu istediğin cihazda ve istediğin platformdaki oyuncularla oynayabilirsin. Hiçbir oyun sürecini kaybetmeden laptop, telefon ya da tabletten oynayabilirsin.

Zarif grafikler: Tavla kralısın, bu yüzden grafiklerin de kralını hak ediyorsun! Klasik zarlardan, masalara, oyun salonlarından dönemsel liderlik sıralamalarına her şey sana en iyisini vermek için yaratıldı!

Hiçbir tavla oyunları uygulamasında görmediğin Adil Oyun sistemi: Tavla Go Online: Ücretsiz Canlı Tahta ve Zar tablo oyunu en zorlu ve bağımlılık yapıcı oyunlardan biridir. Üstelik en son teknoloji kullanılarak yapılmış bir sisteme sahip. Tüm zarlar, karşılaşmalar, şanslar yüzde 100 olarak bağımsız ve hile ya da hata yok! Şimdi milyon oyunculu Online oyun topluluğumuza katıl ve keşfetmeye bugün başla!
Tavla Go Tavla Go Tavla Go Tavla Go


Çanak Okey Plus

Çanak Okey Plus

android için okey oyunu
Fun 101 Okey

Fun 101 Okey

online okey oyunu
OKEY Canlı

OKEY Canlı

online okey oyunu android için
Hills of Steel

Hills of Steel

android için tank oyunu
Grand Battle

Grand Battle

android ordunuzu güçlendirme

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

Oley.com

sanal iddaa uygulaması

KMSpico

windows ve office lisanslama