TaskSpace indir TaskSpace 0.5.0.0

ce-v0.5.0.0-Installer.exe
859 KB

Dil en

lisans:  Ücretsiz

TaskSpace programı, bilgisayarınızda çalışırken performansını arttırmanızı amaçlayan ve çalışma alanlarınızı çok daha kolay bir şekilde organize etmenize yardımcı olan programlardan bir tanesi. Bunu gerçekleştirebilmek için açtığınız birden fazla programı görev alanı denilen tek bir alanda açabiliyorsunuz ve böylece farklı program ve dökümanlar arasında hızlıca geçiş yapabiliyorsunuz.

Örneğin bir programda açtığınız bilgiyi daha sonra farklı bir programa aktaracaksanız ancak arada bir diğer program ile hesaplamalar yapmanız gerekiyorsa hepsini tek bir görev alanında görüntüleyebilir ve aralarında anında geçiş yapabilirsiniz. Geçiş için alt tab butonlarını kullanmaya ya da farklı pencerelere tıklamaya da gerek kalmıyor. Dolayısıyla aynı anda çok fazla program kullananların faydalanabileceğine inanıyorum.

Program bilgisayarınızın sağ tık menüsü ile ulaşabileceğiniz menüde sessiz bir şekilde çalışmaya devam ediyor ve yeni görev alanlarını da kolayca oluşturabiliyorsunuz. Bir programı görev alanına çalışmak için tek yapmanız gereken sürükle bırak yardımıyla program penceresini tutmak ve TaskSpace üzerine sürüklemek.

Birden fazla programın eklendiği görev alanlarını dilediğiniz gibi düzenleyebiliyor ve böylece programların istediğiniz sıralama ile görünmesini sağlayabiliyorsunuz. Her bir program için belirleyeceğiniz alanlar sayesinde işlerinizin oldukça hızlandığını görebiliyorsunuz. Eğer görev alanını görev çubuğuna küçültürseniz anında pencerelerinizi geri getirmek için kullanabileceğiniz ikonlar da ortaya çıkıyorlar ve yeniden programlarınıza dönüş yapabiliyorsunuz.

Hem kolay kullanımı ve faydalı yapısı, hem de ücretsiz olması ile tercih edebileceğiniz uygulamalar arasında olduğuna inanıyorum.
TaskSpace Resimli Anlatim TaskSpace Resimli Anlatim TaskSpace Resimli Anlatim


Epic Pen

Epic Pen

masaüstü çizim kalemi
Cursor Hider

Cursor Hider

fare gizleme imleci gizleme
Free Mouse Auto Clicker

Free Mouse Auto Clicker

otomatik mouse tıklama
CustoPack Tools

CustoPack Tools

otomatik mouse tıklama
Dxtory

Dxtory

ekran kayıt programı

Oley.com

sanal iddaa uygulaması

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

Sopcast - SopPlayer

canlı yayın izleme programı