Take-1 Recorder indir Take-1 Recorder 2.0

tk1ent.exe
4.95 MB
Dil en
lisans:  Kısıtlı Sürüm
Take-1 Recorder, ekran görüntüsü yakalama programıdır. Program sayesinde bilgisayar ekranında gördüğünüz resimleri tek tıklamayla yakalayabilir, ayrıca video kayıt özelliği sayesinde ekranda yaptığınız işlerin kaydını tutabilirsiniz. Örneğin, bir eğitim videosu hazırlamak  istediğinizde yönergeleri takip ederek bunu gerçekleştirebilirsiniz.

Ekranda gördüğünüz düğme, menüler, simgeler veya ekranın herhangi bir bölümünü video içinde kullanmak için alabilirsiniz.

Ses ekleme özelliği de var. Bir yere odaklanmayı göstermek için oklar çizebilir, daha fazla ayrıntı göstermek için bir noktayı işaretleyebilirsiniz.

YouTube, Skype, webcam videolarını AVI biçiminde kaydedebilir. Genişletilmiş ekran yakalama özelliği sayesinde tek ve çift monitörleri destekler. Belirlediğiniz seçeneklere göre ilişkili programa, panoya, eposta veya yazıcıya gönderebilir. JPEG, BMP, TIF, PCX, TGA olarak resimleri kaydedebilir.

Program sayesinde almış olduğunuz anlık görüntülere logo, resim, telif hakkı gibi çeşitli bilgiler eklenerek koruma altına alınabilir.

Programın lisanslı fiyatı ise 69.95$'dır.
Etiketler: ekran görüntüsünü yakalama , ekran kaydetme , Take-1 Recorder indir

FileStream indir Bak
Take-1 Recorder indir
Program Görselleri


Mailim Görünsün

Oley.com

sanal iddaa uygulaması

A.T.A.K

akıllı tahta usb anahtar yazılı

Express Files

hızlı dosya indirme programı

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

EBA

iphone için eba uygulaması

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı

EBA

android için eba uygulaması