Take-1 Recorder indir Take-1 Recorder 2.0

tk1ent.exe
4.95 MB

Dil en

lisans:  Kısıtlı Sürüm

Take-1 Recorder, ekran görüntüsü yakalama programıdır. Program sayesinde bilgisayar ekranında gördüğünüz resimleri tek tıklamayla yakalayabilir, ayrıca video kayıt özelliği sayesinde ekranda yaptığınız işlerin kaydını tutabilirsiniz. Örneğin, bir eğitim videosu hazırlamak  istediğinizde yönergeleri takip ederek bunu gerçekleştirebilirsiniz.

Ekranda gördüğünüz düğme, menüler, simgeler veya ekranın herhangi bir bölümünü video içinde kullanmak için alabilirsiniz.

Ses ekleme özelliği de var. Bir yere odaklanmayı göstermek için oklar çizebilir, daha fazla ayrıntı göstermek için bir noktayı işaretleyebilirsiniz.

YouTube, Skype, webcam videolarını AVI biçiminde kaydedebilir. Genişletilmiş ekran yakalama özelliği sayesinde tek ve çift monitörleri destekler. Belirlediğiniz seçeneklere göre ilişkili programa, panoya, eposta veya yazıcıya gönderebilir. JPEG, BMP, TIF, PCX, TGA olarak resimleri kaydedebilir.

Program sayesinde almış olduğunuz anlık görüntülere logo, resim, telif hakkı gibi çeşitli bilgiler eklenerek koruma altına alınabilir.

Programın lisanslı fiyatı ise 69.95$'dır.
Take-1 Recorder Resimli Anlatim Take-1 Recorder Resimli Anlatim Resimli Anlatim Take-1 Recorder Resimli Anlatim Resimli Anlatim Re


Epic Pen

Epic Pen

masaüstü çizim kalemi
Cursor Hider

Cursor Hider

fare gizleme imleci gizleme
Free Mouse Auto Clicker

Free Mouse Auto Clicker

otomatik mouse tıklama
CustoPack Tools

CustoPack Tools

otomatik mouse tıklama
Dxtory

Dxtory

ekran kayıt programı

Oley.com

sanal iddaa uygulaması

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

Sopcast - SopPlayer

canlı yayın izleme programı

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı