Synchredible indir Synchredible 6.003

synchred.exe
6.7 MB
Dil en
lisans:  Kısıtlı Sürüm
Synchredible,Hızlı ve kolay bir şekilde dosya ve klasörleri tek tıklamayla senkronize edebilirsiniz. Usb ile dosyalarını kolay bir şekilde senkronize ederek yedekleyebilirsiniz.

İster tek bir dosya isterse tüm bir sürücü olsun, Synchredible onu sizin için senkronize edecek, kopyalayacak ve kaydedecektir. Bir yazılım sihirbazı, önceden planlanmış veya bir USB bağlantısı aracılığıyla yapılacak işleri belirlemenize yardımcı olacaktır. Bu şekilde dosyalarınızı otomatik olarak senkronize edebilirsiniz!

Yıllar içinde, Synchredible'daki en son teknolojimiz, dosyaların kopyalanmasını kolaylaştırdı. Değişiklikleri otomatik olarak algılarken ve en son düzenlenen dosyaları güvenli ve güvenilir bir şekilde senkronize ederken dosyalarınızı eşleştirmeyi de basit bir görev haline getirir!

Senkronize edilebilir, benzer dosyaları tanımlamaya yönelik gelişmiş sistemi sayesinde size zaman kazandırır - istenirse düzenlenmemiş dosyalar atlanabilir. Bu şekilde, büyük klasörler saniyeler içinde senkronize edilir!

Senkronize edilebilir, yalnızca dosyaları bilgisayarınızda yerel olarak senkronize ederken değil, aynı zamanda harici bir ağ üzerinden veya bir USB cihazı kullanırken klasörleri senkronize etmek için de çalışır. İster verileri eşleştirin ister sadece dosyalarınızı yedekleyin, Synchredible dosyalarınızı güvenilir bir şekilde tercih ettiğiniz herhangi bir yere aktarır!

Etiketler: dosya senkronize , Synchredible indir , online dosya yedekleme

ASCOMP Software GmbH indir Bak
Synchredible indir
Program Görselleri


Mailim Görünsün

Oley.com

sanal iddaa uygulaması

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

A.T.A.K

akıllı tahta usb anahtar yazılı

Actual Spy

casus yazılım engelleme

Oley.com

sanal iddaa uygulaması

Dedi

anlık mesajlaşma uygulaması

EBA

iphone için eba uygulaması

Laff Messenger (Beta)

türk sohbet uygulaması