Synchredible logo Synchredible 6.003

synchred.exe
6.7 MB

Dil en

lisans:  Kısıtlı Sürüm

Synchredible,Hızlı ve kolay bir şekilde dosya ve klasörleri tek tıklamayla senkronize edebilirsiniz. Usb ile dosyalarını kolay bir şekilde senkronize ederek yedekleyebilirsiniz.

İster tek bir dosya isterse tüm bir sürücü olsun, Synchredible onu sizin için senkronize edecek, kopyalayacak ve kaydedecektir. Bir yazılım sihirbazı, önceden planlanmış veya bir USB bağlantısı aracılığıyla yapılacak işleri belirlemenize yardımcı olacaktır. Bu şekilde dosyalarınızı otomatik olarak senkronize edebilirsiniz!

Yıllar içinde, Synchredible'daki en son teknolojimiz, dosyaların kopyalanmasını kolaylaştırdı. Değişiklikleri otomatik olarak algılarken ve en son düzenlenen dosyaları güvenli ve güvenilir bir şekilde senkronize ederken dosyalarınızı eşleştirmeyi de basit bir görev haline getirir!

Senkronize edilebilir, benzer dosyaları tanımlamaya yönelik gelişmiş sistemi sayesinde size zaman kazandırır - istenirse düzenlenmemiş dosyalar atlanabilir. Bu şekilde, büyük klasörler saniyeler içinde senkronize edilir!

Senkronize edilebilir, yalnızca dosyaları bilgisayarınızda yerel olarak senkronize ederken değil, aynı zamanda harici bir ağ üzerinden veya bir USB cihazı kullanırken klasörleri senkronize etmek için de çalışır. İster verileri eşleştirin ister sadece dosyalarınızı yedekleyin, Synchredible dosyalarınızı güvenilir bir şekilde tercih ettiğiniz herhangi bir yere aktarır!
Synchredible Synchredible Synchredible Synchredible Synchredible


KMSpico

KMSpico

windows ve office lisanslama
My BootDisk

My BootDisk

windows ve office lisanslama
RaMMon

RaMMon

ram bilgisi
3D-Analyze

3D-Analyze

eski ekran kartında yeni oyun oyna

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı

mikroC PRO for PIC

gelişmiş pic programlama

KMSpico

windows ve office lisanslama