Swipe Basketball 3D logo Swipe Basketball 3D 1.20

android

Dil en

lisans:  Ücretsiz

Swipe Basketball 3D kaliteli 3 boyutlu grafikleri ile öne çıkan, Android cihazlarınızda ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir basketbol oyunudur.

Swipe Basketball 3D en çok kaç basketi arka arkaya potaya gönderebieceğimizi test ediyoruz. Swipe Basketball 3D'de oyuncuya 2 dakika süre veriliyor ve bu sürede en çok basketi yapması bekleniyor. Oyunun bu zamanla yarıştıran yapısı oyuncuya adrenalin dolu anlar yaşatmakta.

Swipe Basketball 3D yüksek kalite 3 boyutlu grafikler ve fizik hesaplamaları sunuyor. Oldukça kolay bir şekilde oynanabilen oyun her yaştan oyuncuya hitap etmekte. Oyunda oyunu renklendiren çeşitli bonuslar da yer almaktadır. Ek puanlar, ekstra zaman, serbest atış, isabet yüzdesini arttırma, zamanı yavaşlatma gibi farklı şekillerde olan bu bonuslar oyanışın gidişatını değiştirebilmekte. Ekrandaki paraları toplayarak bu bonusları satın alabiliyoruz.

Swipe Basketball 3D oyundaki ilerlemenizi bulut sistem üzerine kaydetmektedir. Bu sayede farklı cihazlarda oyuna kaldığınız yerden devam edebilmeniz mümkün kılınıyor.

Swipe Basketball 3D Resimli Anlatim


A.T.A.K

akıllı tahta usb anahtar yazılı

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

Waseor Coğrafya

il bulma oyunu

Sopcast - SopPlayer

canlı yayın izleme programı

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Devamı

Bu ay en çok indirilen programların tümü