Swipe Basketball 3D indir Swipe Basketball 3D 1.20

ine.uplaybasketball&hl=tr
Dil en
lisans:  Ücretsiz

Swipe Basketball 3D kaliteli 3 boyutlu grafikleri ile öne çıkan, Android cihazlarınızda ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir basketbol oyunudur.

Swipe Basketball 3D en çok kaç basketi arka arkaya potaya gönderebieceğimizi test ediyoruz. Swipe Basketball 3D'de oyuncuya 2 dakika süre veriliyor ve bu sürede en çok basketi yapması bekleniyor. Oyunun bu zamanla yarıştıran yapısı oyuncuya adrenalin dolu anlar yaşatmakta.

Swipe Basketball 3D yüksek kalite 3 boyutlu grafikler ve fizik hesaplamaları sunuyor. Oldukça kolay bir şekilde oynanabilen oyun her yaştan oyuncuya hitap etmekte. Oyunda oyunu renklendiren çeşitli bonuslar da yer almaktadır. Ek puanlar, ekstra zaman, serbest atış, isabet yüzdesini arttırma, zamanı yavaşlatma gibi farklı şekillerde olan bu bonuslar oyanışın gidişatını değiştirebilmekte. Ekrandaki paraları toplayarak bu bonusları satın alabiliyoruz.

Swipe Basketball 3D oyundaki ilerlemenizi bulut sistem üzerine kaydetmektedir. Bu sayede farklı cihazlarda oyuna kaldığınız yerden devam edebilmeniz mümkün kılınıyor.


Etiketler: android 3d basket atma oyunu , Swipe Basketball 3D indir

U-Play online indir Bak
Swipe Basketball 3D indir
Program Görselleri


Mailim Görünsün

A.T.A.K

akıllı tahta usb anahtar yazılı

Oley.com

sanal iddaa uygulaması

Express Files

hızlı dosya indirme programı

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

EBA

iphone için eba uygulaması

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

EBA

android için eba uygulaması

KitchenDraw

Mutfak Dolap Tasarım-Sunum