Subtitles logo Subtitles 2.2


7.86 MB

Dil en

lisans:  Ücretsiz

Subtitles programı, elinizdeki filmlere en kolay yoldan altyazılar bulabilmek için kullanabileceğiniz ücretsiz ve kullanımı kolay bir program. Tek tek sitelerde gezmek ve altyazı aramak yerine tek yapmanız gereken film dosyanızı programın arayüzüne sürükle bırak ile bırakmak. Direkt olarak altyazı aramalarına başlayan program, gerekli SRT dosyalarını da hemen bulup getiriyor.

Altyazılar video ile aynı dizine yükleniyor ve böylece bir de onları bir araya getirmekle uğraşmıyorsunuz. AVI, MKV, MP4 ve diğer popüler video formatlarını desteklemesi sayesinde hangi formatta film indirirseniz indirin sorun yaşamanız pek olası değil. Farenin sağ tık menüsüne de yerleşen program, böylece direkt olarak filmlere sağ tıklayarak arama yapmanıza da yardımcı oluyor fakat Windows 8 içerisinde bu özellik tam anlamıyla çalışmıyor.

Temel olarak hem videonun içeriğinden hem de adından arama yapabilen program böylece en doğru sonuçları anında getirmeyi amaçlıyor. Elbette İngilizce ve popüler diğer diller dışında Türkçe altyazı aramaları da program tarafından destekleniyor. Ücretsiz ve kolay kullanımlı olması nedeniyle sık sık film ve dizi izleyenlerin denemesi gerekenler arasında olduğuna inanıyorum.

Subtitles Resimli Anlatim


dcm4che

dcm4che

hastane cd lerini açma
Proteus

Proteus

Baskı Devre Şema Programı
Ventoy

Ventoy

usb iso boot programı
UltraSurf

UltraSurf

yasak sitelere giriş
Wordlist Maker (Dictionary Maker)

Wordlist Maker (Dictionary Maker)

Güvenli şifre oluşturma

A.T.A.K

akıllı tahta usb anahtar yazılı

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

Waseor Coğrafya

il bulma oyunu

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Sopcast - SopPlayer

canlı yayın izleme programı

Devamı

Bu ay en çok indirilen programların tümü