Subtitles indir Subtitles 2.2


7.86 MB
Dil en
lisans:  Ücretsiz
Subtitles programı, elinizdeki filmlere en kolay yoldan altyazılar bulabilmek için kullanabileceğiniz ücretsiz ve kullanımı kolay bir program. Tek tek sitelerde gezmek ve altyazı aramak yerine tek yapmanız gereken film dosyanızı programın arayüzüne sürükle bırak ile bırakmak. Direkt olarak altyazı aramalarına başlayan program, gerekli SRT dosyalarını da hemen bulup getiriyor.

Altyazılar video ile aynı dizine yükleniyor ve böylece bir de onları bir araya getirmekle uğraşmıyorsunuz. AVI, MKV, MP4 ve diğer popüler video formatlarını desteklemesi sayesinde hangi formatta film indirirseniz indirin sorun yaşamanız pek olası değil. Farenin sağ tık menüsüne de yerleşen program, böylece direkt olarak filmlere sağ tıklayarak arama yapmanıza da yardımcı oluyor fakat Windows 8 içerisinde bu özellik tam anlamıyla çalışmıyor.

Temel olarak hem videonun içeriğinden hem de adından arama yapabilen program böylece en doğru sonuçları anında getirmeyi amaçlıyor. Elbette İngilizce ve popüler diğer diller dışında Türkçe altyazı aramaları da program tarafından destekleniyor. Ücretsiz ve kolay kullanımlı olması nedeniyle sık sık film ve dizi izleyenlerin denemesi gerekenler arasında olduğuna inanıyorum.


Etiketler: film alt yazı bulma , Subtitles indir

Alberto Garcia Hierro indir Bak
Subtitles indir
Program Görselleri


Mailim Görünsün

Oley.com

sanal iddaa uygulaması

A.T.A.K

akıllı tahta usb anahtar yazılı

Express Files

hızlı dosya indirme programı

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

EBA

iphone için eba uygulaması

EBA

android için eba uygulaması

KitchenDraw

Mutfak Dolap Tasarım-Sunum