Stormfall: Rise of Balur indir Stormfall: Rise of Balur 2.11.2

android
VA MB

Dil en

lisans:  Ücretsiz

Fantezi ve mit karanlık dünyasına dalın! Stormfall: Balur  Yükselişi mevcut en zorlu ve popüler MMO strateji oyunlarından birinde destansı savaşları sunar.

Stormfall imparatorluğu düşmüş ve eski bir kötü kez daha yükselirken rakip savaş ağaları kıtada savaşa katılmak. Sen savunmak ve Darkshine topraklarını korumak ve bu karanlık zamanlarında aydınlığa doğru halkınızı ve orduyu yönetmeye seçilmiştir.

İlk defa, bu popüler ücretsiz strateji oyunu çığır grafik ve tarz tanımlayan oyun özelliğine tek başına bir epik, çok oyunculu macera, gibi mobil getirilmiştir. Saldırı düşman, ittifaklar kurar ve aynı anda bina ve imparatorluğunu genişletmek iken sürekli düşman saldırılarına karşı kale savunmak gibi kaynakları toplamak. Dikkatle strateji planlamak ve bu nihai MMORPG rakip ligleri yenmek için klanlara katılma.

NOT: Google Play Store uygulamasının ayarlarında alımlar için şifre koruması kurun. Balur  Yükselişi: Ayrıca, Hizmet ve Gizlilik Politikası Şartlar altında, Zaman Stormfall oynamak veya indirmek için yaşı en az 13 yaşında olmalısınız
Stormfall: Rise of Balur Stormfall: Rise of Balur Stormfall: Rise of Balur Stormfall: Rise of Balur Stormfall: Rise of Balur


Grand Battle

Grand Battle

android ordunuzu güçlendirme
MentalUP

MentalUP

mentalup zeka oyunu uygulaması
The Grand Mafia

The Grand Mafia

mafya çete savaşları oyunu
FarmVille 2

FarmVille 2

FarmVille çiftlik oyunu
Batak HD Online

Batak HD Online

online batak oyunu

Oley.com

sanal iddaa uygulaması

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı

EBA

android için eba uygulaması