StereoPhoto Maker logo StereoPhoto Maker 6.12

stphmkre612.zip
1.2

Dil en

lisans:  Ücretsiz

StereoPhoto Maker programı, resimleri çift katmanlı yani stero olarak düzenleyebilirsiniz, aynı anda da karşılaştırma yapabilmenizi sağlıyor. Özellikle web tasarım işleriyle uğraşan tasarımcıların resim dosyaları için en optimal koşulları bulabilmelerinde oldukça işe yarayacaktır.

Basit bir kullanıma sahip olan program aynı zamanda ücretsiz ancak pek de göz alıcı bir tasarıma sahip olduğunu söylemek mümkün değil. Genel olarak fonksiyonalite üzerine odaklandığından dolayı tasarımsal eksiklerine rağmen her özelliğinin hızlı bir şekilde ulaşılabilir olduğunu da belirtmek gerek.

Her iki resmi de tamamen aynı boyutlara getirebilen program, düzenleme işlemleri resmin boyutunu değiştirse de aynı görünümde tutulabilmesini sağlıyor ve böylece detayları kaçırma ihtimaliniz kalmıyor. Resimleri döndürme, renk ve parlaklık detayları ile oynama gibi tüm gerekli seçenekler mevcut ve aynı zamanda stereoskopik 3D resim özelliği sayesinde resimleri 3D olarak da incelemek mümkün.

Ayrıca resimlerin bir küre üzerine yerleştirilebilmesi sayesinde farklı boyutlardan onları görüntüleme ve düzenleme şansı da doğuyor. Oldukça ilginç ve denenmeden anlaşılması zor olan programı web tasarım işleriyle uğraşıyorsanız veya deneysel çalışmalar yapmak istiyorsanız indirmeyi unutmayın.

StereoPhoto Maker


Picture Doctor

Picture Doctor

Bozuk Resimleri Onarma
PhotoWorks

PhotoWorks

fotoğraf efekt uygulama programı
Paint XP

Paint XP

windows 7 için XP Paint programı
Paintstorm Studio

Paintstorm Studio

fotoğraflarınıza efekt uygulama
CorelDRAW Graphics Suite

CorelDRAW Graphics Suite

gelişmiş çizim programı

A.T.A.K

akıllı tahta usb anahtar yazılı

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

Waseor Coğrafya

il bulma oyunu

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Sopcast - SopPlayer

canlı yayın izleme programı

Devamı

Bu ay en çok indirilen programların tümü