Star Watermark indir Star Watermark 2.0.2

Star Watermark indir Star Watermark Star Watermark Star Watermark
Star Watermark ile resimlerinize aynı anda harika görüntü ve metin filigranları ekleyebilecek ve aynı zamanda diğer birkaç özelleştirme seçeneğini de kullanabileceksiniz.

Tasarımcı mısınız yoksa sanatçı mısınız? O zaman, filigranın tasarımlarınıza ekleyebileceğiniz en iyi özelliklerden biri olduğunu kesinlikle biliyorsunuz.

Ayrıca, çoğu kuruluş, sağlayıcının kim olduğunu açıklığa kavuşturmak için resimleri veya metni mülkleri haline getirmek için filigran kullanır. Bunun için, kolayca filigran oluşturmanıza yardımcı olacak özel bir araca ihtiyacınız olacak.

Resimlerinize metin ve resim filigranları eklemenizi sağlayan sezgisel bir uygulamadır ve bunları aynı anda birden fazla resme toplu olarak ekleyebilirsiniz.

Çeşitli dosya biçimleri için yaygın destek ve filigranları büyük ölçüde özelleştirme ve onları olmasını istediğiniz gibi yapma yeteneği ile birlikte gelir.
Yıldız Filigranının Bazı Özellikleri

Öncelikle, bu uygulamanın size çok çeşitli dosya formatları için güzel bir destek sunacağını belirtelim. JPEG, BMP, PNG ve TIF gibi formatlarla çalışabileceksiniz.

Dosya formatlarının farklı olabileceği ve bazı uyumluluk sorunlarına neden olabilecek çeşitli araçlarla yapılmış resimlerle çalışmanız harikadır. Ancak Filigran Başlat ile değil.

Uygulamanın içindeki listenize resimler eklediğinizde, onları özelleştirmeye ve bu resimlerin parçalarını özelleştirmeye başlayabilirsiniz. İsminizi ekleyerek veya biraz özelleştirerek filigran şablonları oluşturabilirsiniz, böylece bunları toplu işlerde kullanabilirsiniz.

Ayrıca yazılıma eklediğiniz resimleri yeniden boyutlandırabilir ve işi yaparken onları kaydedebilirsiniz. Bunları kaydetmek için tercih ettiğiniz hedefleri seçebilirsiniz.
Filigranlarınızı Özelleştirin

Star Watermark ile ilgili en iyi şey, filigranlarınızı istediğiniz kadar özelleştirebilmenizdir. Onlarla ilgili neredeyse her şeyi değiştirebileceğiniz için, bunları tüm ayrıntılarıyla düzenleme seçeneğiniz olacak. Filigranın yazı tipini, yazı tipi boyutunu, stilini, rengini değiştirirken mesajınızı kolayca tanımlayabilir ve filigran konumunu seçebilirsiniz.

Filigran dönüşünü değiştirme, açıyı, kaymayı ve şeffaflığı değiştirme gibi bazı ek özelleştirme seçenekleri de vardır.

Ayrıca gölgeler ekleyebilir ve kenarları ayarlayarak oluşturduğunuz filigranlar üzerinde tam kontrol sahibi olabilirsiniz. Ayrıca yerel bir görüntü ekleyebilir ve filigrana ekleyerek ona tamamen daha sade bir his verebilirsiniz.
Sonuç

Star Watermark, filigran oluşturmanıza ve düzenlemenize yardımcı olan kapsamlı bir uygulamadır. Filigrana ihtiyaç duyan ve bunları aynı anda birçok fotoğrafa veya dosyaya ekleyen biriyseniz, bu uygulama sizin için iyi çalışacaktır. Temelden daha ileri düzeye uzanan bazı güzel özelleştirme seçeneklerine sahiptir.

Tabloda daha da fazla özelleştirme ekleyen uygulamanın Ultimate sürümünü de kullanabilirsiniz.