Stadia indir Stadia 2.29.322205683

com.google.stadia.android
73 MB
Dil en
lisans:  Ücretsiz
Hit(Buay):2 Hit 10
Stadia, ekranlarda oyun oynamanıza izin veren yepyeni bir oyun platformudur. Stadia, oynadığımız her yol için tek yerdir.

 

Sahip olduğunuz ekranlarda oyun oynayın.

Stadia Controller ve Google Chromecast Ultra ile televizyonlarda oyun oynayabilirsiniz. Ayrıca Stadia'da dizüstü ve masaüstü bilgisayarlarda oyun oynayabilirsiniz. Başlangıçta Stadia, Pixel Slate, Acer Chromebook Tab 10 ve HP Chromebook X2 ve Pixel 2, Pixel 3, Pixel 3a ve Pixel 4 aile telefonlarını içeren Chrome OS tabletlerini destekler. Stadia'yı oynamak için, Stadia Founder?ın Sürümü veya Stadia Premiere Sürümü gibi nitelikli bir satın alma ile size sağlanacak bir koda ihtiyacınız olacaktır.

 

Tek bir tıklamayla oynayın.

Bir oyun satın aldığınız anda, Wi-Fi'niz olduğu sürece oynamaya hazırdır. Stadia, tüm oyun yamaları ve güncellemeleri ile ilgilenir, böylece bir oyun indirmesi veya oyun içi güncelleme için bir daha beklemeniz gerekmez.

 

Pürüzsüz, güzel, düşük gecikmeli oyun.

Stadia, HDR ile 4K ve 60 FPS'ye kadar muhteşem bir görüntü sunar. Özel çözünürlük, HDR, kare hızı ve oyun deneyimi kişisel cihaz özelliklerine, bağlantılarına ve oyunlarına bağlı olacaktır. Bazı özelliklere erişmek için Stadia Pro aboneliği gerekebilir.

Stadia 2.29.322205683,Google Stadia oyunlarını cepten oynama


Etiketler: Stadia indir, Google Stadia oyunlarını cepten oynama, 
Mailim Görünsün

İlk Yorumu Siz Yazın