Stadia indir Stadia 3.9.361505850

android
73 MB

Dil en

lisans:  Ücretsiz

Stadia, ekranlarda oyun oynamanıza izin veren yepyeni bir oyun platformudur. Stadia, oynadığımız her yol için tek yerdir.


 

Sahip olduğunuz ekranlarda oyun oynayın.

Stadia Controller ve Google Chromecast Ultra ile televizyonlarda oyun oynayabilirsiniz. Ayrıca Stadia'da dizüstü ve masaüstü bilgisayarlarda oyun oynayabilirsiniz. Başlangıçta Stadia, Pixel Slate, Acer Chromebook Tab 10 ve HP Chromebook X2 ve Pixel 2, Pixel 3, Pixel 3a ve Pixel 4 aile telefonlarını içeren Chrome OS tabletlerini destekler. Stadia'yı oynamak için, Stadia Founder?ın Sürümü veya Stadia Premiere Sürümü gibi nitelikli bir satın alma ile size sağlanacak bir koda ihtiyacınız olacaktır.

 

Tek bir tıklamayla oynayın.

Bir oyun satın aldığınız anda, Wi-Fi'niz olduğu sürece oynamaya hazırdır. Stadia, tüm oyun yamaları ve güncellemeleri ile ilgilenir, böylece bir oyun indirmesi veya oyun içi güncelleme için bir daha beklemeniz gerekmez.

 

Pürüzsüz, güzel, düşük gecikmeli oyun.

Stadia, HDR ile 4K ve 60 FPS'ye kadar muhteşem bir görüntü sunar. Özel çözünürlük, HDR, kare hızı ve oyun deneyimi kişisel cihaz özelliklerine, bağlantılarına ve oyunlarına bağlı olacaktır. Bazı özelliklere erişmek için Stadia Pro aboneliği gerekebilir.
Stadia Stadia Stadia


Oley.com

Oley.com

sanal iddaa uygulaması
Flatcast

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr
A.T.A.K

A.T.A.K

akıllı tahta usb anahtar yazılı
Mp3 Download Manager (MDM)

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı
Proteus

Proteus

Baskı Devre Şema Programı
EBA

EBA

android için eba uygulaması
Anti Deep Freeze

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu
Express Files

Express Files

hızlı dosya indirme programı