SRecorder indir SRecorder 2.3.2.6

download
15.4 MB
Dil en
lisans:  Ücretsiz
Hit(Buay):2 Hit 27
gelişmiş ekran kayıt programı; SRecorder, ekranın kendi belirleyeceğiniz bir bölümü içerisinde gerçekleştireceğiniz aktivitelerin video kaydını alabilmek için kullanabileceğiniz ücretsiz bir ekran kayıt aracıdır. Program yardımıyla mikrofonunuzu kullanarak video yanında ses kaydıda yapabilir ve kendi sunum veya tanıtım videolarınızı kolayca hazırlayabilirsiniz.

Oldukça kolay bir kurulum işleminin ardından masaüstünüzde sizi rahatsız etmeyecek şekilde ekranın belirli bir köşesine yerleştirebileceğiniz küçük boyutlu bir bildirim alanı gelecektir. Ekran kaydı yapmanız gerektiği durumlarda bu simgeye tıklayarak programı çalıştırabilir ve ardından ekranın istediğiniz bölümünü seçerek kayıt işlemine başlayabilirsiniz. Ayrıca sistem tepsisi üzerinde de kendisine yer bulan programı istediğiniz zaman kolayca çalıştırabilirsiniz.

Program ile ekran kaydı almak oldukça kolaydır. Tek yapmanız gereken şey program simgesine tıklamak ve video kaydı almak istediğiniz alanı seçerek kayda başlamaktır.

Bilgisayarınız üzerinde uyumlu bir ses aygıtı olması durumunda (örneğin mikrofon) ekran kaydı sırasında kendi sesinizi de kaydedebilirsiniz. Bu sayede kendi sunum videolarınızı veya tanıtım videolarınızı kolayca hazırlama şansına sahip olabilirsiniz. Kayda başlamadan önce kayıt ekranını belirlediğiniz alanın hemen altında kalan buton yardımıyla ses kaydını aktif edebilir veya kapatabilirsiniz.

SRecorder ile kayıt işlemini tamamladıktan sonra, kaydetmiş olduğunuz ekran videolarını bilgisayarınız üzerine mp4 formatında kaydedebilir veya programın kendi sunucuları üzerine doğrudan yükleyebilirsiniz. Ayrıca isterseniz hazırlamış olduğunuz ekran kaydını doğrudan sosyal ağlar üzerinden de paylaşma şansına sahipsiniz.

Özetlemek gerekirse, her seviyeden bilgisayar kullanıcısının en az çabayla sesli ekran videoları kaydetmelerine olanak sağlayan ve oldukça kullanışlı bir program olan SRecorder'ı tüm kullanıcılarımıza tavsiye ederim.

SRecorder 2.3.2.6,gelişmiş ekran kayıt programı


Etiketler: gelişmiş ekran kayıt programı, SRecorder indir, 
Mailim Görünsün

İlk Yorumu Siz Yazın

EBA

android için eba uygulaması

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

EBA

iphone için eba uygulaması

ZOOM Cloud Meetings

yüksek kaliteli video sohbet uygul

A.T.A.K

akıllı tahta usb anahtar yazılı

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı

Among Us

windows için katil bulma oyunu