SRecorder indir SRecorder 2.3.2.6

download
15.4 MB

Dil en

lisans:  Ücretsiz

SRecorder, ekranın kendi belirleyeceğiniz bir bölümü içerisinde gerçekleştireceğiniz aktivitelerin video kaydını alabilmek için kullanabileceğiniz ücretsiz bir ekran kayıt aracıdır. Program yardımıyla mikrofonunuzu kullanarak video yanında ses kaydıda yapabilir ve kendi sunum veya tanıtım videolarınızı kolayca hazırlayabilirsiniz.

Oldukça kolay bir kurulum işleminin ardından masaüstünüzde sizi rahatsız etmeyecek şekilde ekranın belirli bir köşesine yerleştirebileceğiniz küçük boyutlu bir bildirim alanı gelecektir. Ekran kaydı yapmanız gerektiği durumlarda bu simgeye tıklayarak programı çalıştırabilir ve ardından ekranın istediğiniz bölümünü seçerek kayıt işlemine başlayabilirsiniz. Ayrıca sistem tepsisi üzerinde de kendisine yer bulan programı istediğiniz zaman kolayca çalıştırabilirsiniz.

Program ile ekran kaydı almak oldukça kolaydır. Tek yapmanız gereken şey program simgesine tıklamak ve video kaydı almak istediğiniz alanı seçerek kayda başlamaktır.

Bilgisayarınız üzerinde uyumlu bir ses aygıtı olması durumunda (örneğin mikrofon) ekran kaydı sırasında kendi sesinizi de kaydedebilirsiniz. Bu sayede kendi sunum videolarınızı veya tanıtım videolarınızı kolayca hazırlama şansına sahip olabilirsiniz. Kayda başlamadan önce kayıt ekranını belirlediğiniz alanın hemen altında kalan buton yardımıyla ses kaydını aktif edebilir veya kapatabilirsiniz.

SRecorder ile kayıt işlemini tamamladıktan sonra, kaydetmiş olduğunuz ekran videolarını bilgisayarınız üzerine mp4 formatında kaydedebilir veya programın kendi sunucuları üzerine doğrudan yükleyebilirsiniz. Ayrıca isterseniz hazırlamış olduğunuz ekran kaydını doğrudan sosyal ağlar üzerinden de paylaşma şansına sahipsiniz.

Özetlemek gerekirse, her seviyeden bilgisayar kullanıcısının en az çabayla sesli ekran videoları kaydetmelerine olanak sağlayan ve oldukça kullanışlı bir program olan SRecorder'ı tüm kullanıcılarımıza tavsiye ederim.

SRecorder Resimli Anlatim


MAKS (Mersin Akıllı Kilit Sistemi)

MAKS (Mersin Akıllı Kilit Sistemi

fatih akıllı tahta programı
Epic Pen

Epic Pen

masaüstü çizim kalemi
TbDivX Film Arşiv Programı

TbDivX Film Arşiv Programı

masaüstü çizim kalemi
CustoPack Tools

CustoPack Tools

masaüstü çizim kalemi
WinMover

WinMover

masaüstü çizim kalemi

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı

A.T.A.K

akıllı tahta usb anahtar yazılı

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

TLauncher

Bilgisayarda Minecraft oynama progr