Spesoft Video Converter indir Spesoft Video Converter 1.3

ftVideoConverterSetup.exe
3.9 MB

Dil en

lisans:  Ücretsiz

Spesoft Video Converter kullanıcılaranvideo dönüştürmen ve ses dönüştürme konularında yardımcı olan ücretsiz bir video dönüştürme programıdır.

Hem tek video dosyasını hem de çok sayıda video dosyasını dönüştürebilen Spesoft Video Converter'ın toplu video dönüştürme özelliği birçok farklı durumda kullanıcılara yeterli bir çözüm sunmaktadır. Program ile dilerseniz bir klasörün içindeki video dosyalarının formatını değiştirebilir, dilerseniz hem aynı klasörü hem de alt klasörleri de dahil olacak şekilde bütün klasörlerin içerisinde yer alan videoları otomatik bir şekilde dönüştürebilirsiniz. Eğer zamanınız kısıtlıysa ve daha verimli bir şekilde bilgisayarınızı kullanmak istiyorsanız Spesoft Video Converter tam ihtiyacınıza uygun bir yazılım olacaktır.

Spesoft Video Converter video dönüştürme özelliğinin yanında ses dosyalarını da birbirine dönüştürebilmektedir. Programın bir diğer güzel yönü videolardan ses alma yeteneğidir. Eğer bir videoyu sadece ses dosyası olarak dinlemek veya MP3 çalar gibi taşınabilir cihazlarınızda oynatmak isterseniz bu videoları Spesoft Video Converter aracılığıyla ses dosyalarına dönüştürebilir ve bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz.

Spesoft Video Converter dönüştürdüğünüz video ve ses dosyaları için çözünürlük, ses kalitesi, video kalitesi, saniyedeki kare hızı gibi farklı kalite ayarlarını el ile ayarlamanıza da imkan tanıyor. Programın videolar üzerinde yapılan değişiklikleri gösterebilecek bir küçük önizleme sistemine sahip olmaması programın eksi yönü.

Not: Program kurulum esnasında tarayıcı anasayfanızı ve varsayılan arama motorunuzu değiştirebilecek ek yazılımlar yükleme önerisinde bulunmaktadır. Programı çalıştırabilmek için bu eklentileri yüklemenize gerek yoktur. Eğer bu eklentilerden etkilendiyseniz aşağıdaki yazılımlar ile tarayıcınızı varsayılan ayarlarına geri döndürebilirsiniz:
Oley.com

sanal iddaa uygulaması

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı

A.T.A.K

akıllı tahta usb anahtar yazılı

Proteus

Baskı Devre Şema Programı

EBA

android için eba uygulaması

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

Express Files

hızlı dosya indirme programı