Spesoft Audio Converter logo Spesoft Audio Converter 1.7

ftAudioConverterSetup.exe
8 MB

Dil en

lisans:  Ücretsiz

Spesoft Audio Converter kullanıcılara ses dönüştürme, videolardan ses alma, müzik CD'sinden MP3 yapma gibi konularda yardımcı olan ve ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bir ses dönüştürme programıdır.

Özellikle MP3 dönüştürme gibi yaygın olarak ihtiyaç duyulan işlemleri gerçekleştirebileceğiniz bir program olan Spesoft Audio Converter size ses dosyalarını birbirlerine dönüştürebilme imkanı tanıyor. Programın güzel yönü tek tek ses dosyalarını dönüştürebileceğiniz gibi toplu olarak da ses dosyalarını dönüştürebilmenize imkan tanımasıdır. Spesoft Audio Converter toplu ses dönüştürme özelliği sayesinde zamanınızı daha verimli kullanmanızı sağlıyor ve eklediğiniz klasörlerin ve alt klasörlerin içerisindeki ses dosyalarının hepsini otomatik olarak dönüştürebiliyor.

Spesoft Audio Converter müzik CD'lerinizi bilgisayarınıza ses dosyası olarak kaydetme imkanı da vermekte. Bilgisayarınıza taktığınız müzik CD'lerinin içerisindeki parçaları program aracılığıyla farklı ses formatlarına dönüştürebilir ve bilgisayarınızda depolayabilirsiniz.

Eğer videolarınız içerisindeki müzikleri ayıklamak ve MP3 çalar gibi cihazlarınızda videolarınızdaki şarkıları dinlemek isterseniz Spesoft Audio Converter ile bu videoları ses dosyalarına dönüştürebilirsiniz. Program her ses dönüştürme için farklı format seçenekleri sunduğu gibi kalite ayarlarını el ile düzenlemenize de izin vermekte.

Not: Program kurulum esnasında tarayıcı anasayfanızı ve varsayılan arama motorunuzu değiştirebilecek ek yazılımlar yükleme önerisinde bulunmaktadır. Programı çalıştırabilmek için bu eklentileri yüklemenize gerek yoktur. Eğer bu eklentilerden etkilendiyseniz aşağıdaki yazılımlar ile tarayıcınızı varsayılan ayarlarına geri döndürebilirsiniz:

Spesoft Audio Converter Resimli Anlatim Spesoft Audio Converter Resimli Anlatim Resimli An


Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Scope

ios canlı yayın yapma

Expat Shield

Erişimi Engelli Sitelere Giriş Pr

Woobies 2 Deluxe

aynı renkleri vurma oyunu