Spectre Camera indir Spectre Camera 1.1.6

id1450074595
15.4 MB
Dil en
lisans:  Ücretsiz
Spectre, şaşırtıcı uzun pozlama fotoğrafları çekmenize yardımcı olmak için kullanılan bir uygulama. Spectre kalabalıkları kaldırabilir, şehir sokaklarını ışık nehirlerine dönüştürebilir, şelalenin tablolara benzemesine neden olabilir. Şu ana kadar uzun pozlamalar almak zordu: kamerayı sabit tutmaktan, ihtiyacınız olan ışık miktarını tahmin etmeye kadar. Spectre bunların hepsini halleder!

NE YAPABİLİRSİN

DAHA İZİN YOKTUR: Spectre kalabalık, turistik yerlerin fotoğraflarını çekmeye yardımcı olur. Basitçe bir orta veya uzun süre ayarlayın ve kalabalığı bir yerden silmek için fotoğraf çekin. Onları hatırladığın özel anları yakala.

IŞIK SAĞLAYICILARI: Geceleyin, AI sahne algılaması, gece şehir fotoğrafçılığı veya hafif resim çekimi için güzel ışık izleri çekmek için modları otomatik olarak değiştirir.

MUHTEŞEM SU: Şelale, okyanus dalgaları, çeşmeler ve daha fazlasını güzel hayalet suyla yakalayın.

CANLI FOTOĞRAFLAR VE VİDEO

Spectre?in akıllı hesaplamalı deklanşörü birkaç saniye boyunca yüzlerce fotoğraf çeker ve bunları beraberindeki canlı bir fotoğrafta saklar. Bu, fotoğrafınız olarak farklı bir çerçeve seçebileceğiniz, canlı fotoğraf efektleri uygulayabileceğiniz ve uzun pozlamayı canlı duvar kağıdı olarak kullanabileceğiniz anlamına gelir!
Etiketler: Spectre Camera indir , ios için kaliteli fotoğraf çekme uygulaması

Lux Optics LLC indir Bak
Spectre Camera indir
Program Görselleri


Mailim Görünsün

Oley.com

sanal iddaa uygulaması

A.T.A.K

akıllı tahta usb anahtar yazılı

Express Files

hızlı dosya indirme programı

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

EBA

iphone için eba uygulaması

EBA

android için eba uygulaması

KitchenDraw

Mutfak Dolap Tasarım-Sunum