Sonic Filtre logo Sonic Filtre 1.5.0.132

ef_kur.exe
5.31 MB

Dil tr

lisans:  Kısıtlı Sürüm

Ev kullanıcıları, işletmeler, okullar, kütüphaneler, bilgisayar laboratuvarlarında, kısacası her ortamdaki bilgisayarda kullanabileceğiniz bir filtreleme programı Sonic, tahmin ettiğinizden daha performanslı olarak görevini en iyi şekilde yerine getirir.

Sonic filtre programının size sağladığı rahat, kolay ve görsel kullanımı ile bilgisayarınızdaki kontroller sizde olacaktır.

Her türlü ayrıntının düşünülüp, özenli ve titiz bir çalışmayla ortaya çıkan Sonic Filtre programı size kolay bir kullanım sunmaktadır.

İçeriği ve menüleriyle, açık ve anlaşılır yapısıyla zorlanmadan hakim olabileceğiniz bir programdır.

Sonic arayüzünü, Türkçe, İngilizce ve Almanca olarak kullanabilirsiniz.

Gelişmiş özellikleri ile filtreleme haricinde yapacağınız düzenlemeler ile bilgisayar kullanımını kontrol altına alabilirsiniz.

Yönetici şifresini girmeden Windows güvenli modunda dahi kaldırılamaz.

Sonic le;
* İnternet bağlantısını açıp kapatabilir, filtrelemeyi tek işlemle aktif hale getirebilirsiniz.
* İnternet süre kısıtlaması, sohbet süre kısıtlaması, oyun süre kısıtlaması menülerinden haftanın istediğiniz günlerinde ve istediğiniz saatlerinde kısıtlama koyabilirsiniz.
* Hem kelime filtreleme hem de adres filtremeyi ayrı ayrı ya da beraber yaptırabilirsiniz.
* Web sayfalarından istenmeyen Javascript uygulamalarını, resim gösterilmesini, dosya indirilmesini engelleyebilirsiniz.
* Güvenli ve yasaklı adresleri ayrı ayrı listelerde tanımlayabilir ve sadece güvenli adreslere girilmesini sağlayabilirsiniz.
* Sohbet programlarından istediklerinizin kullanılmasına onay verebilirsiniz. (MSN, ICQ, Skype vb.)
* Bilgisayarda yapılan her türlü işlemin ekran görüntülerini saklatabilir, girilen adreslerin günlülüğünü tutturabilir, bu adres günlüğünü e-posta ile istediğiniz bir adrese gönderilmesini sağlayabilirsiniz. Tabii ki kullanıcın haberi olmadan.
* Uygulama kısıtlama menüsüyle bilgisayarda kullanılmasını istemediğiniz programlar, oyunlar gibi uygulamalar ile kontrol paneli ayarlarıyla oynanmasını engelleyebilirsiniz.
* Gözleri dinlendirmek amacıyla belirli sürelerde bilgisayar kullanımını kısıtlamak için göz korumasını kullanabilirsiniz.
* Bilgisayarın başından kalktığınızda, çalışmaya ara verdiğinizde başkası tarafından bilgisayarınızın kullanılmasını istemiyorsanız bilgisayarı kilitleme özelliğini kullanabilirsiniz.
* Günlük raporları alıp girilen web adreslerini tarih sırasıyla listeletebilir, isterseniz bu raporları kendi e-posta adresinize otomatik olarak gönderilmesini sağlayarak uzaktan inceleme şansı bulursunuz.
*Belirleyeceğiniz size özel yönetici şifresi ile Sonic sadece sizin tarafınızdan kontrol edilecektir.
İmzager MİM

İmzager MİM

tübitak elektronik imza oluşturma
UltraSurf

UltraSurf

Engelli Sitelere Giriş Programı
Vatos Ajan

Vatos Ajan

Engelli Sitelere Giriş Programı
Psiphon 3

Psiphon 3

yasaklı sitelere girme
logoxnet

logoxnet

engelli sitelere giriş programı

A.T.A.K

akıllı tahta usb anahtar yazılı

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

Waseor Coğrafya

il bulma oyunu

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Sopcast - SopPlayer

canlı yayın izleme programı

Devamı

Bu ay en çok indirilen programların tümü