Soccer Moves indir Soccer Moves 2.5

zylogic.soccermoves&hl=tr
69 MB
Dil en
lisans:  Ücretsiz
Soccer Moves oldukça farklı yapısıyla bize yepyeni bir tecrübe yaşatan bir futbol oyunudur.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinizde ücretsiz olarak oynayabileceğiniz Soccer Moves'da standart futbol oyunlarından farklı olarak zekamızı yöneterek maçı kazanmaya çalışıyoruz. Oyun aslında bir bulmaca oyunu gibi bize aklımızı kullanarak çözmemiz gereken bir yapı sunuyor. Bize verilen sayılı hareket ile kaleye doğru giderek golümüzü atmalıyız. Bu iş için paslarımızı, ortalarımızı ve çalımlarımızı dikkatli bir şekilde hesaplamalı ve şutumuzu çekerek gole ulaşmalıyız.

Soccer Moves'da oyuna kolay bir zorluk seviyesinde başlıyoruz ve oyun giderek daha zorlu ve daha heyecanlı hale geliyor. Oyunda gole giden son nokta olan şut çekme aşamasında topa falso verebilmemiz için özel bir görsel sistem geliştirilmiş. Oyunda 90 özel bölüm yer alırken aralarında parkların ve görkemli stadyumların olduğu beş fakrlı ortamda bu bölümleri geçmeye çalışıyoruz.

Soccer Moves'da futbolcularımızı farklı kıyafetler ve kostümlerle kişiselleştirebilmemize de olanak verilmiş. Eğer boş zamanlarınızı değerlendirmek için eğlenceli bir oyun arıyorsanız Soccer Moves güzel bir tercih olacaktır.


Etiketler: android futbol oyunu , Soccer Moves indir

Fuzzy Logic indir Bak
Soccer Moves indir
Program Görselleri


Mailim Görünsün

Oley.com

sanal iddaa uygulaması

A.T.A.K

akıllı tahta usb anahtar yazılı

Express Files

hızlı dosya indirme programı

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

EBA

iphone için eba uygulaması

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı

EBA

android için eba uygulaması