Soccer Moves logo Soccer Moves 2.5

android
69 MB

Dil en

lisans:  Ücretsiz

Soccer Moves oldukça farklı yapısıyla bize yepyeni bir tecrübe yaşatan bir futbol oyunudur.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinizde ücretsiz olarak oynayabileceğiniz Soccer Moves'da standart futbol oyunlarından farklı olarak zekamızı yöneterek maçı kazanmaya çalışıyoruz. Oyun aslında bir bulmaca oyunu gibi bize aklımızı kullanarak çözmemiz gereken bir yapı sunuyor. Bize verilen sayılı hareket ile kaleye doğru giderek golümüzü atmalıyız. Bu iş için paslarımızı, ortalarımızı ve çalımlarımızı dikkatli bir şekilde hesaplamalı ve şutumuzu çekerek gole ulaşmalıyız.

Soccer Moves'da oyuna kolay bir zorluk seviyesinde başlıyoruz ve oyun giderek daha zorlu ve daha heyecanlı hale geliyor. Oyunda gole giden son nokta olan şut çekme aşamasında topa falso verebilmemiz için özel bir görsel sistem geliştirilmiş. Oyunda 90 özel bölüm yer alırken aralarında parkların ve görkemli stadyumların olduğu beş fakrlı ortamda bu bölümleri geçmeye çalışıyoruz.

Soccer Moves'da futbolcularımızı farklı kıyafetler ve kostümlerle kişiselleştirebilmemize de olanak verilmiş. Eğer boş zamanlarınızı değerlendirmek için eğlenceli bir oyun arıyorsanız Soccer Moves güzel bir tercih olacaktır.

Soccer Moves Soccer Moves


Fun 101 Okey

Fun 101 Okey

online okey oyunu
OKEY Canlı

OKEY Canlı

online okey oyunu android için
Çanak Okey Plus

Çanak Okey Plus

android için okey oyunu
Hills of Steel

Hills of Steel

android için tank oyunu
Grand Battle

Grand Battle

android ordunuzu güçlendirme

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı

Oley.com

sanal iddaa uygulaması

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

dcm4che

hastane cd lerini açma