Soccer Moves indir Soccer Moves 2.5

android
69 MB
Dil en
lisans:  Ücretsiz
Soccer Moves oldukça farklı yapısıyla bize yepyeni bir tecrübe yaşatan bir futbol oyunudur.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinizde ücretsiz olarak oynayabileceğiniz Soccer Moves'da standart futbol oyunlarından farklı olarak zekamızı yöneterek maçı kazanmaya çalışıyoruz. Oyun aslında bir bulmaca oyunu gibi bize aklımızı kullanarak çözmemiz gereken bir yapı sunuyor. Bize verilen sayılı hareket ile kaleye doğru giderek golümüzü atmalıyız. Bu iş için paslarımızı, ortalarımızı ve çalımlarımızı dikkatli bir şekilde hesaplamalı ve şutumuzu çekerek gole ulaşmalıyız.

Soccer Moves'da oyuna kolay bir zorluk seviyesinde başlıyoruz ve oyun giderek daha zorlu ve daha heyecanlı hale geliyor. Oyunda gole giden son nokta olan şut çekme aşamasında topa falso verebilmemiz için özel bir görsel sistem geliştirilmiş. Oyunda 90 özel bölüm yer alırken aralarında parkların ve görkemli stadyumların olduğu beş fakrlı ortamda bu bölümleri geçmeye çalışıyoruz.

Soccer Moves'da futbolcularımızı farklı kıyafetler ve kostümlerle kişiselleştirebilmemize de olanak verilmiş. Eğer boş zamanlarınızı değerlendirmek için eğlenceli bir oyun arıyorsanız Soccer Moves güzel bir tercih olacaktır.

Soccer Moves Soccer Moves

Mailim Görünsün

Oley.com

sanal iddaa uygulaması

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

A.T.A.K

akıllı tahta usb anahtar yazılı

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı

Express Files

hızlı dosya indirme programı

Proteus

Baskı Devre Şema Programı

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

Sopcast - SopPlayer

canlı yayın izleme programı