Smopin indir Smopin 1.2.94

ios
70.9 MB
Dil en tr
lisans:  Ücretsiz
Konuşmak istediğin bir konu mu var? Aynı konuda konuşmak isteyen birilerini bul, tavsiyeler al, fikirlerini paylaş. Smopin akıllı, farklı ve ilgi çekici sohbetler bulmayı kolay hale getiriyor. Burada yeni biriyle sohbet edip arkadaş olmak, farklı konularda konuşmak ve merak ettiğin bir konuda tavsiye almak basit ve eğlenceli.

Sohbet etmek için yeni arkadaş bulmayı beklemek zorunda da değilsin. İstersen Facebook arkadaşlarının Smopin?de konuşmak istediği konuları görüp onlarla da sohbete başlayabilirsin.

Artık canın bir konuda konuşmak istediğinde keyifle sohbet edebileceğin birini kolayca bulabilirsin!

Peki, Smopin nasıl çalışıyor?

-    Facebook ile Giriş Yap ? Bu özellik ile temel bilgilerini alıp Smopin profilini oluşturuyoruz ve Smopin kullanan Facebook arkadaşlarını otomatik olarak chat listene ekliyoruz. Artık sen de bir Smopper?sın!

-    Anlık İlgi Alanlarını Seç ? İlgi alanları listemizden o anda konuşmak istediğin alanları seçmelisin. Aynı anda en fazla 4 tane ilgi alanı seçebilirsin.

-    Açıkça Söyle ? Seçtiğin her ilgi alanı için o konuda özellikle ne konuşmak istediğini belirt. Böylece, diğer Smopper?lar senin ne konuşmak istediğini görebilir ve seninle bu konu hakkında kolaylıkla sohbet başlatabilir.

-    El Salla veya Beğen ? Diğer Smopper?larla arkadaş olmak için kimliğini belli etmeden beğen veya onlara el sallayıp dikkatlerini çek!

-    Sohbete Başla ? Yeni arkadaşların chat listene eklenir. Onlarla ilgilendiğin konularda sohbete başla!

-    Eski Arkadaşlarını Unutma ? Farklı ve ilginç konularda sohbet etmek için yeni arkadaşlar bulmayı beklemek zorunda değilsin! Chat listene gir, Facebook arkadaşlarının konuşmak istediği konulara bak ve sohbete başla
Smopin Smopin Smopin

Mailim Görünsün

Oley.com

sanal iddaa uygulaması

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

A.T.A.K

akıllı tahta usb anahtar yazılı

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı

Proteus

Baskı Devre Şema Programı

Express Files

hızlı dosya indirme programı

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

EBA

android için eba uygulaması