Smopin indir Smopin 1.2.94

id1191848562?l=tr&mt=8
70.9 MB
Dil en tr
lisans:  Ücretsiz
Hit(Buay):1 Hit 3
iphone için Akıllı Sohbetler; Konuşmak istediğin bir konu mu var? Aynı konuda konuşmak isteyen birilerini bul, tavsiyeler al, fikirlerini paylaş. Smopin akıllı, farklı ve ilgi çekici sohbetler bulmayı kolay hale getiriyor. Burada yeni biriyle sohbet edip arkadaş olmak, farklı konularda konuşmak ve merak ettiğin bir konuda tavsiye almak basit ve eğlenceli.

Sohbet etmek için yeni arkadaş bulmayı beklemek zorunda da değilsin. İstersen Facebook arkadaşlarının Smopin?de konuşmak istediği konuları görüp onlarla da sohbete başlayabilirsin.

Artık canın bir konuda konuşmak istediğinde keyifle sohbet edebileceğin birini kolayca bulabilirsin!

Peki, Smopin nasıl çalışıyor?

-    Facebook ile Giriş Yap ? Bu özellik ile temel bilgilerini alıp Smopin profilini oluşturuyoruz ve Smopin kullanan Facebook arkadaşlarını otomatik olarak chat listene ekliyoruz. Artık sen de bir Smopper?sın!

-    Anlık İlgi Alanlarını Seç ? İlgi alanları listemizden o anda konuşmak istediğin alanları seçmelisin. Aynı anda en fazla 4 tane ilgi alanı seçebilirsin.

-    Açıkça Söyle ? Seçtiğin her ilgi alanı için o konuda özellikle ne konuşmak istediğini belirt. Böylece, diğer Smopper?lar senin ne konuşmak istediğini görebilir ve seninle bu konu hakkında kolaylıkla sohbet başlatabilir.

-    El Salla veya Beğen ? Diğer Smopper?larla arkadaş olmak için kimliğini belli etmeden beğen veya onlara el sallayıp dikkatlerini çek!

-    Sohbete Başla ? Yeni arkadaşların chat listene eklenir. Onlarla ilgilendiğin konularda sohbete başla!

-    Eski Arkadaşlarını Unutma ? Farklı ve ilginç konularda sohbet etmek için yeni arkadaşlar bulmayı beklemek zorunda değilsin! Chat listene gir, Facebook arkadaşlarının konuşmak istediği konulara bak ve sohbete başla

Smopin 1.2.94,iphone için Akıllı Sohbetler


Etiketler: Smopin indir, iphone için Akıllı Sohbetler, 
Mailim Görünsün

İlk Yorumu Siz Yazın

EBA

android için eba uygulaması

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

ZOOM Cloud Meetings

yüksek kaliteli video sohbet uygul

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

EBA

iphone için eba uygulaması

A.T.A.K

akıllı tahta usb anahtar yazılı

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı

Psiphon

ios için engelli sitelere girme