Smart Recorder logo Smart Recorder 5.0.3

ios
6.6 MB

Dil en

lisans:  Ücretsiz

Smart Recorder, iOS cihazlarınız üzerinde ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bir ses kayıt uygulamasıdır. Uygulama kullanıcılara yardım etmek amacıyla bir çok yararlı özellik ile donatılmıştır.

Uygulamayı kullanarak derslerinizi, alışveriş listelerinizi, toplantılarınızı ve görüşmelerinizi kolayca kaydedebilirsiniz. Smart Recorder, uygulama mağazası üzerinde bulunan diğer ses kaydetme uygulamalarından farklı olarak kayıt ettiğiniz sesleri organize etmenizi ve Dropbox ile Box bulut depolama alanlarında depolamanızı sağlamaktadır. Ayrıca kayıtlarınızı e-posta ile de gönderebilirsiniz. Bunun dışında ses kayıtlarınızı WiFi bağlantısı üzerinden senkronize edebilir ve iTunes ile paylaşabilirsiniz.

Diğer özelliklerden ayrı olarak kaydetmiş olduğunuz seslere fotoğraflar ekleyebilir ve etiketleme işlemi yapabilirsiniz. Bu sayede ses kayıtlarınızı daha bilgi verici hale getirebilirsiniz.

Özellikler:

  • Stereo desteği
  • Ücretsiz ses kaydetme uygulaması
  • Birden çok format desteği
  • Ses kayıtlarını organize edebilme
  • Fonksiyonel ve kullanımı kolay

Uygulama ile kaydedeceğiniz seslerin çıkış formatlarını siz belirleyebilirsiniz. Eğer büyük boyutlu dosyalara sahipseniz Smart Recorder sizin için en uygun formatı belirleyecektir. Ses kaydı işlemlerinizi için en güzel çözümleri öneren uygulamayı ücretsiz olarak indirerek iPhone ve iPad'leriniz üzerinde kullanmanızı tavsiye edebilirim.

Smart Recorder


Spotify

Spotify

iphone için online müzik dinleme
WeSing - Sing Karaoke

WeSing - Sing Karaoke

ios için karaoke uygulaması
Free Karaoke

Free Karaoke

ios video kareoke
Ucmate

Ucmate

ios için video ve müzik indirme uygulaması
Radyoland

Radyoland

ios radyo dinleme

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

Oley.com

sanal iddaa uygulaması

dcm4che

hastane cd lerini açma