Smart Data Recovery indir Smart Data Recovery 5.0

recoverysetup.exe
2 MB
Dil en
lisans:  Deneme Sürümü
Smart Data Recovery, Windows İşletim Sisteminde kaybettiğiniz dosyaları kurtarmanıza yarayan veri kurtarma programı. Sadece bilgisayardan değil dijital kameralardan, flash belleklerden, USB sürücülerden, PC kartlarından ve hatta disketlerden bilgi kurtarabilir. Smart Data Recovery MS Office dosyalarını, fotoğrafları, mp3 leri, zip dosyalarını yani aklınıza gelebilecek her şeyi kurtarabilir. Üstelik ücret ödemeniz de gerekmiyor bu program için... Fat ve NTFS sistemleri için uyumlu olan program ile sisteminizi artık kolayca geri yükleyebilirsiniz.

Eksik veya silinmiş dosyaları kurtarmak karmaşık ve zaman alıcı olabilir ve yanlış veri kurtarma programlarını seçerseniz bu dosyaları kalıcı olarak kaybetme riskiyle karşı karşıya kalırsınız. Akıllı Veri Kurtarma, en acemi bilgisayar kullanıcısının bile eksik dosyaları hızlı bir şekilde kurtarmasını sağlayan kullanımı kolay, güvenli bir çözümdür.

Smart Data Recovery ile silinen, yok edilen ve hasar gören verileri tek bir tıklama ile kurtarabilirsiniz! Ayrıca, doğru dosyalar veya fotoğraflar olduklarından emin olmak için, dosyalarınızı kurtarmadan önce önizleyebilirsiniz. Bir dosya klasörünü, elektronik tabloyu, fotoğraf albümünü veya hatta bir flash sürücü veya mp3 çaların içeriğini yanlışlıkla silmiş olsanız da, Smart Data Recovery bu dosyaları anında geri almanıza yardımcı olabilir.
 Smart Data Recovery

Smart Data Recovery

Smart Data Recovery


Mailim Görünsün

Oley.com

sanal iddaa uygulaması

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

A.T.A.K

akıllı tahta usb anahtar yazılı

Express Files

hızlı dosya indirme programı

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

dcm4che

hastane cd lerini açma

EBA

iphone için eba uygulaması

Kodu Game Lab

kolay oyun programlama