Sketch indir Sketch 8.5.A.0.1

android
22 MB

Dil en tr

lisans:  Ücretsiz

sketch, fotoğraflarınızı eğlenceli hale getirebilirsiniz. Çizim araç çubuğu ve efektler sayesinde çizimlerden harika sanat eserleri yaratabilirsiniz.
Sketch'i üç farklı şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz: bir fotoğraf çekip hemen ardından düzenlemeye başlayabilirsiniz, cihazınızın hafızasından bir görüntü yükleyebilirsiniz ya da boş bir tualle başlayabilirsiniz. Eğer sonuncu seçeneği seçerseniz, uygulamada yer alan birçok aracı kullanarak parmak uçlarınızla çizmeye başlayabilirsiniz.

Eğer birinci veya ikinci seçeneği seçerseniz, resminizi sticker-ilave aracı ile düzenleyebilirsiniz. Görüntünüze birçok komik element ekleyebilirsiniz: sahte bıyıklar, sakallar, güneş gözlükleri ve daha fazlası. Varsayılan yirmiden fazla çıkartma mevcuttur, fakat daha birçoğunu indirebilirsiniz.

Fotoğrafınızla çalışmayı bitirdiğinizde, tek yapmanız gereken sonucu dilediğiniz zaman geri dönüp önceki çalışmanıza erişim sağlayabileceğiniz portfolyaya kaydetmektir.

Sketch, birçok ilgi çekici özelliğe sahip muhteşem bir fotoğraf-düzenleme aracıdır. Şansa bakın ki, bu mükemmel uygulama birçok Sony cihazda yüklü olarak gelir.
Sketch


HD Camera

HD Camera

kaliteli fotoğraf ve video çekim uygulaması
PicMix

PicMix

android resim paylaşma
Perfect365

Perfect365

android makyaj programı
Holapex Hologram Video Maker

Holapex Hologram Video Maker

hologram video hazırlama uygulaması
Sticker.ly

Sticker.ly

WhatsApp için çıkartma hazırlama

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

A.T.A.K

akıllı tahta usb anahtar yazılı

TLauncher

Bilgisayarda Minecraft oynama progr