Sketch indir Sketch 8.5.A.0.1

?id=com.sonymobile.sketch
22 MB
Dil en tr
lisans:  Ücretsiz
Hit(Buay):2 Hit 9
sketch, fotoğraflarınızı eğlenceli hale getirebilirsiniz. Çizim araç çubuğu ve efektler sayesinde çizimlerden harika sanat eserleri yaratabilirsiniz.
Sketch'i üç farklı şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz: bir fotoğraf çekip hemen ardından düzenlemeye başlayabilirsiniz, cihazınızın hafızasından bir görüntü yükleyebilirsiniz ya da boş bir tualle başlayabilirsiniz. Eğer sonuncu seçeneği seçerseniz, uygulamada yer alan birçok aracı kullanarak parmak uçlarınızla çizmeye başlayabilirsiniz.

Eğer birinci veya ikinci seçeneği seçerseniz, resminizi sticker-ilave aracı ile düzenleyebilirsiniz. Görüntünüze birçok komik element ekleyebilirsiniz: sahte bıyıklar, sakallar, güneş gözlükleri ve daha fazlası. Varsayılan yirmiden fazla çıkartma mevcuttur, fakat daha birçoğunu indirebilirsiniz.

Fotoğrafınızla çalışmayı bitirdiğinizde, tek yapmanız gereken sonucu dilediğiniz zaman geri dönüp önceki çalışmanıza erişim sağlayabileceğiniz portfolyaya kaydetmektir.

Sketch, birçok ilgi çekici özelliğe sahip muhteşem bir fotoğraf-düzenleme aracıdır. Şansa bakın ki, bu mükemmel uygulama birçok Sony cihazda yüklü olarak gelir.

Sketch,android çizim programı


Etiketler: android çizim uygulaması, android çizim programı, android çizim programı, android sketch indir, Sketch indir, 
Mailim Görünsün

İlk Yorumu Siz Yazın