simplisafe indir simplisafe 1.4.7.4

plitec_simplisafe_int.exe
Dil en
lisans:  Kısıtlı Sürüm
Hit(Buay):1 Hit 21
dosya güvenliği; Maksimum güvenlik isteyen kullanıcılar için tasarlanmış olan simplesafe, kullanıcıların arkalarında bıraktıkları dijital izlerden kurtulmalarına ve daha önce silmiş oldukları dosyaları geri dönüştürülemeyecek şekilde parçalamalarına olanak sağlar.

Genel olarak gizlilik sorunlarına odaklanan program, bilgisayarınızın güvenlik seviyesini artırdığı gibi sisteminizi de sürekli olarak güncel tutarak, olası güvenlik açıklarının önüne geçer.

Tüm bunların dışında bilgisayarınız üzerinde yer alan donanımlara ve yazılımlara ait en güncel sürücüleri ve sürümleri otomatik olarak tarayan, bulan ve güncelleyen program, tüm donanımlarınızı ve yazılımlarınızı en verimli şekilde kullanmanızı sağlar.

Ayrıca bilgisayarınız üzerinden yanlışlıkla veya isteyerek sildiğiniz dosyaları tarayarak geri getirmenize de olanak sağlayan program, gerçekten oldukça güvenilir ve kullanışlıdır.

Çevrimiçi güvenliğe ve gizliliğe önem veren tüm kullanıcıların denemesi gereken simplisafe'i tüm kullanıcılarımıza öneririm.

simplisafe 1.4.7.4,dosya güvenliği


Etiketler: dosya güvenliği, simplisafe indir, 
Mailim Görünsün

İlk Yorumu Siz Yazın

EBA

android için eba uygulaması

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

ZOOM Cloud Meetings

yüksek kaliteli video sohbet uygul

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

EBA

iphone için eba uygulaması

A.T.A.K

akıllı tahta usb anahtar yazılı

Psiphon

ios için engelli sitelere girme

Waseor Coğrafya

il bulma oyunu