SilverNote indir SilverNote 1.1.5142.39356

TrySilverNote.exe
3.9 MB
Dil en
lisans:  Kısıtlı Sürüm
Hit(Buay):3 Hit 12
kategorik not alma; SilverNote, farklı farklı kategorilerde not alabileceğiniz bir program. Her kategoriyi ayrı ayrı not defteri olarak kullanabilirsiniz. böylece karışıklık olmasını engellemiş olursunuz.

Kullanımı oldukça kolay olan ve genel hatlarıyla Microsoft Word üzerinde kullanılan metin editörünü andıran SilverNote, MS Word üzerinde yer alan tüm metin işleme özelliklerine sahiptir.

Ayrıca program içerisinde entegre olarak yer alan çizim aracı sayesinde kullanıcılar notlarına istedikleri çizimleri iliştirebilirler ve daha sonra notları üzerinde yer alan çizimleri tekrar tekrar düzenleyebilirler.

Yapışkan not ekleme, resim ekleme, dosya ekleme, ekran görüntüsü alma gibi birçok özelliği içerisinde barındıran program klavye kısayol tuşlarını da desteklemektedir. Bu sayede yeni bir not almaya başlamadan önce tek yapmanız gereken belirlemiş olduğunuz klavye kısayol tuşunu kullanmaktır.

Tüm bunların dışında yazdığınız notların veya metinlerin kaç kelime ve karakter uzunluğunda olduğunu merak ediyorsanız, yine program içerisinde yer alan kelime sayma aracı yardımıyla merakınızı giderebilirsiniz.

Gelişmiş ve çeşitli özellikleri nedeniyle bir not alma yazılımından çok daha fazlasını kullanıcılara sunan SilverNote'u tüm kullanıcılarımıza tavsiye ediyorum.

SilverNote 1.1.5142.39356,kategorik not alma


Etiketler: kategorik not alma, SilverNote indir, 
Mailim Görünsün

İlk Yorumu Siz Yazın

EBA

android için eba uygulaması

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

ZOOM Cloud Meetings

yüksek kaliteli video sohbet uygul

EBA

iphone için eba uygulaması

A.T.A.K

akıllı tahta usb anahtar yazılı

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı

Scratch 2

eğlenceli animasyon yapma