Silent Install Helper indir Silent Install Helper 0.9.8.8

sih.0.9.8.8.exe
514 MB
Dil en
lisans:  Ücretsiz
Hit(Buay):1 Hit 42
sessiz kurulum; Pek çok program üreticisinin programlarının kurulumlarını olabildiğince kolay hale getirmeye çalıştığını ve aynı zamanda bu sürecin bazen neredeyse hiç belirmemesi gerektiğini düşündüklerini biliyoruz. Ancak genellikle silent install yani sessiz kurulum işlemlerini gerçekleştirebilmek için gereken uğraşlar istenilen sonuçları vermiyorlar ve Silent Install Helper gibi ücretsiz programlar bu konuda büyük bir yardım gösteriyorlar.

Tamamen ücretsiz ve açık kaynak kodlu olan Silent Install Helper programı, çeşitli formatlardaki kurulum sihirbazlarınızı arkaplanda sessiz çalışır hale getirebiliyor ve böylece hiç zorlanmadan anında kurulan programlar elde edebiliyorsunuz.

Kullanıcıların kurulum sırasında yapabilecekleri yanlış işlemleri önlemek amacıyla da kullanabileceğiniz program, arkaplanda kendi kendine program kurulumuna imkan tanıdığı için bazı kullanıcılar tarafından zararlı olarak da nitelendirilebilir. Bu noktada elde edilen sonuca göre bir değerlendirme yapmak elbette daha doğru olacaktır. Dolayısıyla virüs ve zararlı yazılımları yaymak amacıyla kullanmanızı pek önermiyorum.

Desteklenen kurulum sihirbazları arasında şunlar yer alıyor:

  • Inno Setup
  • Nullsoft NSIS Installer
  • RAR ve ZIP SFX dosyaları
  • Microsoft Installer
  • Wise Installer

Programın bahsettiğimiz özelliğinin etkili bir şekilde çalıştığını söyleyebilirim ve aynı zamanda sistem kaynakları kullanımı açısından da oldukça uygun.

Silent Install Helper 0.9.8.8,sessiz kurulum


Etiketler: sessiz kurulum, hızlı kurulum, Silent Install Helper indir, 
Mailim Görünsün

İlk Yorumu Siz Yazın

EBA

android için eba uygulaması

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

ZOOM Cloud Meetings

yüksek kaliteli video sohbet uygul

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

EBA

iphone için eba uygulaması

A.T.A.K

akıllı tahta usb anahtar yazılı

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı

Psiphon

ios için engelli sitelere girme