Shutdown Monster indir - otomatik bilgisayar kapama - indirBak


Shutdown Monster indir Shutdown Monster 4.0.5.2

88396247&use_mirror=cznic
1.13 MB

Dil en

lisans:  Ücretsiz

Shutdown Monster, bilgisayarınızı o an yapmakta olduğu işlemler dolayısıyla kapatamadan evden çıkmanız gereken durumlarda sizlere yardımcı olacak olan ücretsiz bir otomatik bilgisayar kapatma programıdır.

Oldukça basit ve kullanışlı bir arayüze sahip olan program üzerinde gerçekleştirebileceğiniz tüm farklı otomatik kapatma seçenekleri üst tarafta yer alan sekmeler altından kontrol edilebilmektedir.

Programı ilk kez çalıştırdığınız zaman karşınıza çıkan ilk sekme olan takvim sekmesi yardımıyla bilgisayarınızı hangi tarihte ve hangi saatte otomatik olarak kapatmak istediğinizi ayarlayabilirsiniz. İkinci sekme üzerinde yer alan geri sayım aracı yardımıyla da bilgisayarınızın ne kadar süre sonunda otomatik olarak kapanması gerektiğini ayarlayabilirsiniz.

Tüm bunların dışında işlemci kullanımına göre otomatik kapatma, kolay kullanım için kısayol tuşları ve çok daha fazlası program içerisinde yer alan özellikler arasındadır.

Sonuç olarak gelişmiş özelliklere sahip olan bir otomatik bilgisayar kapatma programı olan Shutdown Monster'ı tüm kullanıcılarımıza tavsiye ederim.

Shutdown Monster Resimli Anlatim


Oley.com

Oley.com

sanal iddaa uygulaması
Flatcast

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr
A.T.A.K

A.T.A.K

akıllı tahta usb anahtar yazılı
Mp3 Download Manager (MDM)

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı
Proteus

Proteus

Baskı Devre Şema Programı
EBA

EBA

android için eba uygulaması
Anti Deep Freeze

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu
Express Files

Express Files

hızlı dosya indirme programı