Shutdown Monster logo Shutdown Monster 4.0.5.2

88396247&use_mirror=cznic
1.13 MB

Dil en

lisans:  Ücretsiz

Shutdown Monster, bilgisayarınızı o an yapmakta olduğu işlemler dolayısıyla kapatamadan evden çıkmanız gereken durumlarda sizlere yardımcı olacak olan ücretsiz bir otomatik bilgisayar kapatma programıdır.

Oldukça basit ve kullanışlı bir arayüze sahip olan program üzerinde gerçekleştirebileceğiniz tüm farklı otomatik kapatma seçenekleri üst tarafta yer alan sekmeler altından kontrol edilebilmektedir.

Programı ilk kez çalıştırdığınız zaman karşınıza çıkan ilk sekme olan takvim sekmesi yardımıyla bilgisayarınızı hangi tarihte ve hangi saatte otomatik olarak kapatmak istediğinizi ayarlayabilirsiniz. İkinci sekme üzerinde yer alan geri sayım aracı yardımıyla da bilgisayarınızın ne kadar süre sonunda otomatik olarak kapanması gerektiğini ayarlayabilirsiniz.

Tüm bunların dışında işlemci kullanımına göre otomatik kapatma, kolay kullanım için kısayol tuşları ve çok daha fazlası program içerisinde yer alan özellikler arasındadır.

Sonuç olarak gelişmiş özelliklere sahip olan bir otomatik bilgisayar kapatma programı olan Shutdown Monster'ı tüm kullanıcılarımıza tavsiye ederim.

Shutdown Monster Resimli Anlatim


Free Mouse Auto Clicker

Free Mouse Auto Clicker

otomatik mouse tıklama
AutoClicker

AutoClicker

Otomatik Fare Tıklama Programı
ShareMouse

ShareMouse

Tek Fare ile Çoklu Bilgisayar Kont
Windows XP Creativity Fun Pack for Media Player

Windows XP Creativity Fun Pack for

Tek Fare ile Çoklu Bilgisayar Kont

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

Oley.com

sanal iddaa uygulaması

dcm4che

hastane cd lerini açma