Shutdown Monster indir Shutdown Monster 4.0.5.2

88396247&use_mirror=cznic
1.13 MB
Dil en
lisans:  Ücretsiz
otomatik bilgisayar kapama; Shutdown Monster, bilgisayarınızı o an yapmakta olduğu işlemler dolayısıyla kapatamadan evden çıkmanız gereken durumlarda sizlere yardımcı olacak olan ücretsiz bir otomatik bilgisayar kapatma programıdır.

Oldukça basit ve kullanışlı bir arayüze sahip olan program üzerinde gerçekleştirebileceğiniz tüm farklı otomatik kapatma seçenekleri üst tarafta yer alan sekmeler altından kontrol edilebilmektedir.

Programı ilk kez çalıştırdığınız zaman karşınıza çıkan ilk sekme olan takvim sekmesi yardımıyla bilgisayarınızı hangi tarihte ve hangi saatte otomatik olarak kapatmak istediğinizi ayarlayabilirsiniz. İkinci sekme üzerinde yer alan geri sayım aracı yardımıyla da bilgisayarınızın ne kadar süre sonunda otomatik olarak kapanması gerektiğini ayarlayabilirsiniz.

Tüm bunların dışında işlemci kullanımına göre otomatik kapatma, kolay kullanım için kısayol tuşları ve çok daha fazlası program içerisinde yer alan özellikler arasındadır.

Sonuç olarak gelişmiş özelliklere sahip olan bir otomatik bilgisayar kapatma programı olan Shutdown Monster'ı tüm kullanıcılarımıza tavsiye ederim.

Shutdown Monster 4.0.5.2,otomatik bilgisayar kapama


Etiketler: otomatik bilgisayar kapama, Shutdown Monster indir, 
Mailim Görünsün

İlk Yorumu Siz Yazın

EBA

android için eba uygulaması

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

EBA

iphone için eba uygulaması

ZOOM Cloud Meetings

yüksek kaliteli video sohbet uygul

A.T.A.K

akıllı tahta usb anahtar yazılı

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı

Scratch 2

eğlenceli animasyon yapma