Shadowgun War Games logo Shadowgun War Games 0.5.2

android
MB

Dil en

lisans:  Ücretsiz

Shadowgun War Games olağanüstü grafikleri ve yoğun 5v5 savaşları olan oynaması ücretsiz bir taktiksel FPS oyunudur.

Klasik Bayrağı Ele Geçir modunda stratejini konuştur veya takım modunda Ölüm Müsabakası'na tüm enerjinle katıl. Etkileyici çok oyunculu haritaları ve modlarıyla Shadowgun War Games mobilde en iyi PvP deneyimini yaşatıyor!

OYNAMASI ÜCRETSİZ, KONSOL KALİTESİNDE FPS
Mobil platformlar için, olağanüstü grafikleri, özelleştirilebilir kontrolleri, yazılı ve sesli sohbeti ile, konsol kalitesinde, taktiksel bir FPS aksiyon oyunudur. Göz kamaştırıcı 3 boyutlu görsellerle büyüleyici arenalarda mücadeleye katılın. Herkesin rekabete dayalı çarpışmayı mobil cihazından tam anlamıyla her yerde tecrübe edebileceği, hareket halinde kolayca ateş etme aksiyonunu yaşayın.


NEFES KESİCİ HARİTALAR VE HEYECAN VERİCİ OYUN MODLARI
Shadowgun Evreni'ndeki arenalarda, haritalarda ve eşsiz etkinliklerde arkadaşlarınla takım oluştur ve dünya çapında oyunculara karşı savaş. Yeni başlayanlar için eğlenceli ve erişilebilirdir; usta oyuncular onlarca zorlukla karşılaşır. Herkes, Bayrağı Ele Geçir ve Takım Ölüm Müsabakası oyun modlarında mücadele edebilir!


EŞSİZ KAHRAMANLAR VE YETENEKLERİ
Shadowgun War Games, savunmaya dayalı oyuncular için Sıçrama ve Kalkan'dan, daha agresif taktikler için Vahşi Savaşçı moduna kadar her birinin kendine özgü tarz ve yeteneklere sahip benzersiz kahramanlar sunar. Kahramanınızı PvP çok oyunculu oyun modlarında benzersiz kaplamalar ve hareketlerle özelleştirin.


REKABETE DAYALI OYNANIŞ
Shadowgun War Games savaşta beceri ve stratejiyi ödüllendiren taktiksel bir FPS oyunudur. Çabuk ve
kolay eşleştirme, yeteneğinize yakın arkadaşlarınızla sizi bir araya getirir ve Sıralama Sistemi zirveye giden yoldaki ilerlemenizi ödüllendirecektir. Takım taktikleri bu ücretsiz çok oyunculu atış oyunundaki zafere emin adımlarla yürümenizi garanti altına alacaktır.


GÜNCELLEMELER VE ÇEŞİTLİLİK
Düzenli güncellemeler; heyecan verici yeni kahramanların, oyun modlarının, etkinliklerin, kaplamaların ve hareketlerin gelişiyle Shadowgun War Games deneyimine daha fazla seçenek ve karmaşıklık katacaktır. Mobil oyunların geleceği War Games'tir!

Shadowgun War Games-0.3.2 Shadowgun War Games-0.3.2 Shadowgun War Games-0.3.2


Fun 101 Okey

Fun 101 Okey

online okey oyunu
OKEY Canlı

OKEY Canlı

online okey oyunu android için
Hills of Steel

Hills of Steel

android için tank oyunu
Grand Battle

Grand Battle

android ordunuzu güçlendirme
My Talking Tom Friends

My Talking Tom Friends

tom ve arkadaşları oyunu

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı

Truecaller

ios arayan numara kime ait

Scope

ios canlı yayın yapma

General Mobile Discovery FM Radyo

android internetsiz radyo programı