Self Note indir Self Note 4.0.0.7

Self%20Note.zip
777 KB
Dil en
lisans:  Ücretsiz
Hit(Buay):1 Hit 19
dosya şifreleme; Self Note programı, sık sık notlar tutmak zorunda olanların ancak bunları daha güvenli bir şekilde saklaması gerekenlerin kullanabilecekleri ücretsiz programlar arasında yer alıyor. Programın genel arayüzü her zaman alışık olduğumuz not defterine oldukça benziyor ve bu nedenle herhangi bir şekilde zorlanacağınızı sanmıyorum.

Farklı sekmelerde ayrı ayrı kaydettiğiniz tüm notlarınızı yine ayrı olarak şifreleyebilir ve böylece EXE formatında saklayabilirsiniz. Şifrelenmiş olan dosyalara ve notlara yeniden erişim sağlayabilmek için elbette döküman için belirlediğiniz şifreyi girmeniz gerekiyor.

Programın çalışması sırasında herhangi bir yavaşlık ya da sorun karşımıza çıkmadı ancak notların exe yani çalıştırılabilir bir formatta saklanması bazı kullanıcıları rahatsız edebilir. Ayrıca bunların hepsinin tek bir şifre altında bulunması nedeniyle şifrenizi tahmin edebilecek kullanıcılar notlarınıza da erişim sağlayabilirler. Bu sorunun önüne geçebilmek için notlarınızın şifrelerini herhangi bir yere yazmamanız ve şifreyi tahmin edilebilir karakter ya da yazılardan oluşturmamanız gerekmektedir.

Sık sık kısa notlar alan ancak bunları güvenle bilgisayarında saklamak isteyenlerin kullanabilecekleri sade ve basit bir program olarak Self Note'u önerebilirim.

Self Note 4.0.0.7,dosya şifreleme


Etiketler: dosya şifreleme, Self Note indir, 
Mailim Görünsün

İlk Yorumu Siz Yazın

EBA

android için eba uygulaması

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

ZOOM Cloud Meetings

yüksek kaliteli video sohbet uygul

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

EBA

iphone için eba uygulaması

A.T.A.K

akıllı tahta usb anahtar yazılı

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı

Psiphon

ios için engelli sitelere girme