Self Note indir Self Note 4.0.0.7

Self%20Note.zip
777 KB
Dil en
lisans:  Ücretsiz
Self Note programı, sık sık notlar tutmak zorunda olanların ancak bunları daha güvenli bir şekilde saklaması gerekenlerin kullanabilecekleri ücretsiz programlar arasında yer alıyor. Programın genel arayüzü her zaman alışık olduğumuz not defterine oldukça benziyor ve bu nedenle herhangi bir şekilde zorlanacağınızı sanmıyorum.

Farklı sekmelerde ayrı ayrı kaydettiğiniz tüm notlarınızı yine ayrı olarak şifreleyebilir ve böylece EXE formatında saklayabilirsiniz. Şifrelenmiş olan dosyalara ve notlara yeniden erişim sağlayabilmek için elbette döküman için belirlediğiniz şifreyi girmeniz gerekiyor.

Programın çalışması sırasında herhangi bir yavaşlık ya da sorun karşımıza çıkmadı ancak notların exe yani çalıştırılabilir bir formatta saklanması bazı kullanıcıları rahatsız edebilir. Ayrıca bunların hepsinin tek bir şifre altında bulunması nedeniyle şifrenizi tahmin edebilecek kullanıcılar notlarınıza da erişim sağlayabilirler. Bu sorunun önüne geçebilmek için notlarınızın şifrelerini herhangi bir yere yazmamanız ve şifreyi tahmin edilebilir karakter ya da yazılardan oluşturmamanız gerekmektedir.

Sık sık kısa notlar alan ancak bunları güvenle bilgisayarında saklamak isteyenlerin kullanabilecekleri sade ve basit bir program olarak Self Note'u önerebilirim.

Self Note Resimli Anlatim

Mailim Görünsün

Oley.com

Oley.com

sanal iddaa uygulaması
Flatcast

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr
A.T.A.K

A.T.A.K

akıllı tahta usb anahtar yazılı
Mp3 Download Manager (MDM)

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı
Proteus

Proteus

Baskı Devre Şema Programı
Express Files

Express Files

hızlı dosya indirme programı
Anti Deep Freeze

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu
EBA

EBA

android için eba uygulaması