Secure Folders logo Secure Folders 1.0.0.7

SetupSecureFolders.exe
3.4 MB

Dil en

lisans:  Ücretsiz

Secure Folders uygulaması, bilgisayarınızda bulunan dosya ve klasörlerinizi istenmeyen kişilerden koruyabilmek için kullanabileceğiniz güvenli ve kullanıcı dostu programlar arasında yer alıyor ve böylece iş dökümanları, akademik belgeler, günlükler, fotoğraflar ve çok daha fazlasını etkin bir şekilde meraklı gözlerden koruyabiliyorsunuz. Hem ücretsiz olan hem de alışması kolay bir arayüzle birlikte gelen uygulamanın bu alanda başarılı programlardan birisi olduğunu düşünüyorum.

Hem kurulum ile çalışabilen hem de taşınabilir bir şekilde kurulumsuz olarak kullanabileceğiniz uygulama, arayüzünde bulunan "add" butonuna tıklamanızla hangi klasör ve dosyaları güven altına almak istiyorsanız onları eklemenize olanak tanıyor. Hedef dosyaların ve dizinlerin yanında, hangi koruma metodunun kullanılması gerektiğini de yine kendiniz belirleyebiliyorsunuz.

Dört farklı koruma modu barındıran Secure Folders, dosyalarınızı gizleyebiliyor, kilitleyebiliyor, sadece okuma moduna alabiliyor ve çalıştırılamama moduna sokuyor. Güven altına aldığınız dosyaların hangi güvenlik modunda çalışacağını daha sonradan değiştirebiliyor ve dilerseniz güvenliği kaldırabiliyorsunuz da.

Program Windows açılışı ile birlikte başlıyor ve daha sonra ulaşmak isterseniz kendi belirleyeceğiniz kısayolu kullanmalısınız. Böylece kısayol kombinasyonunu bilmeyenlerin erişimi engellenmiş olacaktır. Ayrıca güvenilir uygulamalar listesi ve şifre belirleme sayesinde güvenliği çok daha sıkı bir şekilde tutabilirsiniz. Sık sık saklamak zorunda olduğunuz önemli dosyalarınız varsa kesinlikle bilgisayarınızda bulunması gerektiğini düşündüğüm programlar arasında.

Secure Folders Resimli Anlatim Secure Folders Resimli Anlatim Secure Folders Resimli Anlatim


Anti Deep Freeze

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu
Password Cracker

Password Cracker

yıldız şeklindeki şifreleri gö
Print Conductor

Print Conductor

çoklu belge yazdırma
FileMany

FileMany

aynı dosyaları bulma
Acronis Recovery Expert

Acronis Recovery Expert

aynı dosyaları bulma

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

Oley.com

sanal iddaa uygulaması

KMSpico

windows ve office lisanslama