ScreenToVideo logo  ScreenToVideo 2021.3.9

svsetup.exe
17.7 MB

Dil en

lisans:  Deneme Sürümü

ScreenToVideo güçlü bir ekran kaydedici ve video düzenleyicisidir. Sezgisel arayüz, birkaç dakika içinde etkileşimli bir sunum oluşturmak için sadece doğru araçlarla birlikte gelir.

Yalnızca bir tıklama ile bir pencere, seçilen bir alan veya tüm ekranınızı yakalamak için yerleşik ekran kaydedicimizi kullanabilirsiniz.

Web kameranızı, sesinizi ve sistem seslerini kaydederek kişisel bir dokunuş ekleyin. Bir sonraki adım videonuzu düzenlemektir. ScreenToVideo, şekiller içindeki metin alanlarından video efektlerine ve hatta Google Metin-Konuşma entegrasyonuna kadar çok çeşitli bileşenler sunar. Sürükle ve bırak sistemi hızlı yineleme ve düşük yapılandırma süresi sağlar.

Başka harici videolar veya görüntüler ekleyebilir ve bunları paralel olarak düzenleyebilirsiniz. Her bileşen onlarca özelleştirilebilir seçenekle birlikte gelir. Kenarlığı, gölgeyi seçebilir ve hatta özel bir degrade rengi oluşturabilirsiniz. Özel animasyonlar videonuzun en önemli bölümüne odaklanırken, geçişler yumuşaklık sağlar.

Bir kavramı açıklamak için daha fazla zamana mı ihtiyacınız var? Bir dondurma çerçevesi ekleyin veya filmi istediğiniz gibi kesin. Günümüz sunumlarında etkileşim bir zorunluluk haline geldi. Bu yüzden video eylemleri ve işaretçileri oluşturduk. Ekrandaki herhangi bir öğeyi bir tıklama alanına dönüştürün ve duraklatma, devam etme, atlama veya özel bir URL'ye gitme arasından seçim yapın. Sunumun her bölümü diğer videolarda tekrar kullanılabilir. Sekmeli tasarım, birden fazla pencereyle uğraşmadan bir projeden diğerine geçmenizi sağlar. Son olarak, herhangi bir cihazda taşınabilirlik sağlamak için başyapıtınızı MP4 [veya WMV] olarak dışa aktarın. Bekleme süresini azaltırken kaliteyi yüksek tutmak için donanım hızlandırmalı kodlayıcılar kullanıyoruz. Daha iyi bir deneyim sağlamak ve etkileşimi sağlamak için videonuzu bir HTML video oynatıcısında yayınlamak da mümkündür. Bonus olarak, belirli bir özelliği göstermek için bir GIF oluşturabilirsiniz. Herkes için web sitesi ve uygulama içi müşteri desteği sunuyoruz. ScreenToVideo'yu kullanmak için profesyonel olmanıza gerek yok!

Etiketler:

ScreenToVideo indir

ekran görüntüsünü kaydetme

ekran video kayıt programı
ScreenToVideo ScreenToVideo


LetsView

LetsView

Ücretsiz Kablosuz Ekran Yansıtma
Oley.com

Oley.com

sanal iddaa uygulaması
A.T.A.K

A.T.A.K

akıllı tahta usb anahtar yazılı
Mp3 Download Manager (MDM)

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı
Anti Deep Freeze

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu
aSc Timetables

aSc Timetables

gelişmiş ders dağıtım program