Screenrec logo Screenrec 1.0.89

eenRec_webinstall_all.exe
186 KB

Dil en

lisans:  Ücretsiz

ScreenRec, bir tıklamayla ekranınızı kaydetmenizi veya ekran görüntüsü almanızı sağlayan ücretsiz, hafif bir ekran yakalama yazılımıdır. Kullanımı delicesine kolay ve öğrenme eğrisi YOK. Sadece ekran yakalama alanını seçin, bir düğmeye basın ve bitirdiniz!


Tüm ekranınızın veya belirli bir ekran alanının ekran görüntüsünü alabilir ve açıklama araçlarıyla düzenleyebilirsiniz. Bilgisayar ekranınızı hoparlörlerinizden veya mikrofonunuzdan gelen sesle de kaydedebilirsiniz.

Bulut Kayıt teknolojisi sayesinde, yükleme süresi yoktur ve DropBox, Google Drive, Youtube veya Facebook'a bağlanmanıza gerek yoktur. Kaydı veya ekran görüntüsünü aldığınızda, anında özel ve güvenli bir paylaşım bağlantısı kopyalanır. panonuz. Bağlantıyı bir e-postaya, özel bir sohbete yapıştırmak ve hatta isterseniz web sitenizde yayınlamak için Ctrl + V tuşlarına basın. ScreenRec, hepsi bir arada iş video platformu StreamingVideoProvider tarafından desteklenmektedir ve 2 Gb ücretsiz özel bulut depolama alanıyla birlikte gelir. Bu, kaputun altında son derece güçlü olmasını sağlar. İş video barındırmanın yanı sıra, kurumsal düzeyde güvenlik, derin analitik ve bir içerik yönetim sistemi (CMS) gibi bir dizi gelişmiş özellik de elde edersiniz.

ScreenRec, 128 bit AES şifreleme algoritmasını kullanarak ekran görüntülerinin ve ekran kayıtlarınızın izinsiz indirilmesini engeller. Ayrıca parolalar belirleyebilir ve erişimi konuma veya IP adresine göre kısıtlayabilirsiniz.
Deep Analytics, ekran kaydınızı kimin izlediğini, hangi bölümleri atladıklarını, kaç kez görüntülediklerini ve daha fazlasını görmenizi sağlar. CMS'yi kullanarak yakalamalarınızı etiketler ve oynatma listeleriyle düzenleyebilirsiniz. Görev atamasından hata bildirimi ve dahili eğitime kadar, 90.000'den fazla kullanıcı ScreenRec'e toplantı ihtiyacını azaltmak, e-postaları azaltmak ve konumlar ve saat dilimleri arasında daha etkili iletişim kurmak için güveniyor.

Screenrec Screenrec Screenrec


Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı

mikroC PRO for PIC

gelişmiş pic programlama

KMSpico

windows ve office lisanslama