Screen Recorder indir Screen Recorder 9.9.7.1

s?id=com.ezscreenrecorder
60 MB
Dil en
lisans:  Ücretsiz
Screen Recorder  yani Ekran Kaydedici, cep telefonu ekranınızı ön kamera ile veya olmadan video formatlarında kaydetmek ve yakalamak için ücretsiz, kullanımı kolay bir ekran kayıt uygulaması. Ön kamera etkinleştirildiğinde, kendi videonuzla birlikte mobil ekranın videosunu kaydedebilirsiniz.

 Ön kamerayı (yüz kamerası) kullanmak, kendi videonuzu çekmenizi ve aynı zamanda mobil ekran kayıt işleminize aynı anda yardımcı olacaktır. Bu seçenek herhangi bir uygulamanın derslerini kaydetme için en iyisidir.

? Şimdi çizin ve bir beyaz tahta ekranile öğreticiler oluşturun.

 Bu mobil uygulama ekran kayıt özelliği, kullanıcılar / kalite testleri yapan / uygulamanın belirli bir uygulamada karşılaştığı sorunu açıklaması için yardımcı olur

 Mobil cihazınızda bulunan herhangi bir uygulamanın ekran kaydı canlı uygulama kullanım modunda yapılabilir, herhangi bir mesaj yazmak, herhangi bir videoyu izlemek veya herhangi bir sesi dinlemek veya mobil ekranda bulunan herhangi bir şey kaydedilebilir.

? Herhangi bir bulut ağına veya sunucusuna herhangi bir kayıt yüklemediğimiz için Ekran kaydedici uygulaması herhangi bir veri / internet kullanmıyor. Tüm videolar yerel olarak telefon / SD hafıza kartına kaydedilir ve kaydedilir.

? Kullanıcılar, bu Ekran Kaydedici aracıyla sunumları anlatan hikaye, video resim çekimi ve video akışı bulutu üzerine yükleyebilir.

? Uygulama kullanıcısı bunu Facebook videosu, youtube video, e-posta, Bluetooth veya başka paylaşım modlarıyla paylaşma seçeneğine sahiptir.

? Oyun kullanıcıları, uygulamanızda Ekran Kaydı video seçeneği ile oynarken oyun oynamalarını kaydedebilir.

Youtube video kaydedicileri , içerik oluşturucuları ve Uygulama İncelemeleri / Kaydedicileri, bu yüksek kaliteli HD videolar oluşturmak ve daha sonra kendi video kanallarında içerik yüklemek ve para kazanmak için bu kolay ücretsiz aracı kullanabilir. Yakalanan videoları youtube hesabınıza Youtube öğreticiler olarak yükleyin. ÜCRETSİZ, youtube hesabınıza video yüklemek için.

 Ekran kaydedici uygulaması, veri tablonuzu ve İnternet kullanımınızı azaltmak için paylaşımda Video sıkıştırma algoritması kullanmaktadır.

 Bu, mobil ekranı kaydetmek ve yakalamak için herhangi bir kısıtlama olmaksızın ÜCRETSİZ uygulamasıdır . Kayıt cihazlarının seçeneklerini seçmelerine izin veriyoruz
 Video formatının çözünürlük kalitesi
Kaydedilecek videonun Çerçeve oranını ayarlama seçeneği
Bit oranını ayarlama seçeneği
Yönü Dikey veya Yatay video olarak seçme seçeneği
Ses kaydının yapılıp yapılmayacağını seçmek için seçenek
Etiketler: Screen Recorder indir , ekran video kayıt

AppSmartz indir Bak
Screen Recorder indir
Program Görselleri


Mailim Görünsün

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Express Files

hızlı dosya indirme programı

Oley.com

sanal iddaa uygulaması

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı

Sopcast - SopPlayer

canlı yayın izleme programı

IPTV

android için tv izleme

EBA

android için eba uygulaması

SABOTAJ

online savaş oyunu